W nowej promocji w Millennium Banku mamy rekordową premię za założenie Konta Mój Biznes w Millenium Banku- do zdobycia jest nawet 500 zł. Do zdobycia pełnej premii niezbędne będzie zawarcie umowy o terminal płatniczy.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 31 sierpnia 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 3000 szt.
  • Do zdobycia: max 500 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe, ale wymagana umowa o terminal płatniczy

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.08.2020 r lub do wyczerpania puli nagród – 3000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Uczestniczyć w promocji mogą przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, którzy w ostatnich 12 miesiącach od dnia otwarcia rachunku nie mieli zawartej umowy z Bankiem o żaden produkt dla firm. Z promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy otworzyli Konto 360° w promocji, a następnie odstąpili od umowy.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy założyć Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes. Zawnioskować możemy w bankowości internetowej Millenet (gdy posiadamy konto osobiste) lub w aplikacji mobilnej Banku. Ponadto aktualnie możemy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie, a umowę zawrzeć w placówce Banku, nie później niż do dnia 8.09.2020r.

W promocji musimy wyrazić niezbędne zgody: na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i przez kanały elektroniczne.

Jakie warunki należy spełnić

Podstawową premię w wysokości 200zł otrzymamy, gdy wykonamy jednorazowy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł lub zrealizujemy płatności kartą na tę samą kwotę oraz otrzymamy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł. Warunki musimy spełnić przez trzy miesiące: we wrześniu, październiku i listopadzie 2020r.

Uwaga! Wpływem na Konto nie może być „wpływ z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą (….) prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium T FI S.A.”

Jeśli spełnimy powyższe warunki, możemy starać się o zdobycie bonusu w wysokości 300 zł. W tym celu powinniśmy zamówić terminal płatniczy i za jego pomocą zapewnić wpływ w wysokości 1000 zł. Czas na założenie terminala mamy do 30.11.2020r.

Nagrody

Premia zostanie nam wypłacona najpóźniej do 31.12.2020r na konto otwarte w promocji. Pamiętamy, że otrzymana premia pozostaje w związku z działalnością gospodarczą i musimy ją rozliczyć i opłacić podatek.

Konto Mój Biznes

Więcej informacji o Koncie Mój Biznes znajdziecie tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/konto-firmowe-millennium-bank

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!