Po raz kolejny w super promocji Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas zyskać możemy premię w wysokości aż 400 zł. Wystarczy, że założymy konto oraz będziemy z niego aktywnie korzystać. Pula nagród w promocji jest ograniczona, więc trzeba się spieszyć 🙂

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 4500 rejestracji lub najpóźniej do 08.12.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Wziąć udział w promocji możemy będąc nowym klientem banku- osobą, która na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas ora Raiffeisen Banku.

Jak przystąpić do promocji

Po pierwsze wymagane jest od nas przesłanie formularza rejestracyjnego wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami poprzez stronę promocji. Następnie składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj, z Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat oraz z dostępem do bankowości internetowej, przez Internet z wykorzystaniem linka promocyjnego. Wniosek musimy złożyć najpóźniej do 08.12.2019r. Na podstawie wniosku zawieramy umowę o prowadzenie konta, nie później niż do 20.12.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji zyskać możemy cztery nagrody– każda o wartości 100 zł.

Pierwszą nagrodę otrzymamy za samo zawarcie umowy o prowadzenie konta oraz wykonanie 3 płatności bezgotówkowych kartą w grudniu 2019r.

Pamiętajmy jednak, że w promocji nie zostaną uwzględnione transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Kolejną nagrodę dostaniemy, gdy wykonamy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 300 zł w styczniu 2020 r.

Trzecią nagrodę uzyskamy, gdy w lutym 2020r wykonamy płatności bezgotówkowe na kwotę min 300 zł oraz zapewnimy wpływ na konto na łączną kwotę 1000 zł.

Aby Bank zaakceptował nam wpływ na konto, nie może on pochodzić z naszego rachunku prowadzonego przez bank, z rachunku kredytowego oraz nie może być wpłatą gotówkową.

Ostatnie 100 zł dostaniemy za wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł, zapewnienie wpływu na konto na kwotę min 1000 zł oraz wykonanie min 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej- Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile

Nagrody

O przyznaniu pierwszej nagrody zostaniemy poinformowani do 20.01.2020r, a następnych odpowiednio do: 20.02.2020r, 20.03.2020r oraz 20.04.2020r. Nagrody zostaną wypłacone do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o ich przyznaniu.

W celu odebrania pierwszej nagrody, do 26.01.2020r. powinniśmy zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia nagrody.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy