Ponownie w promocji Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas do zyskania super premia w wysokości 350 zł. To jedna z najwyższych premii jaką możemy zgarnąć w promocji konta osobistego. Pula nagród jest ograniczona. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 3000 rejestracji lub najpóźniej do 15.10.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Aby skorzystać promocji musimy być nowym klientem banku- osobą, która na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas ora Raiffeisen Banku.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw musimy dokonać zgłoszenia w promocji, przesyłając formularz rejestracyjny wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami. Następnie powinniśmy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj, z Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat oraz z dostępem do bankowości internetowej przez stronę promocji, z wykorzystaniem linka promocyjnego, najpóźniej do 15.10.2019r. Umowę o prowadzenie konta musimy podpisać do 20.10.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Aby otrzymać pierwszą nagrodę w kwocie 150 zł powinniśmy w październiku 2019r wykonać minimum 2 przelewy środków z konta za pomocą bankowości internetowej. Natomiast drugą nagrodę o wartości 200 zł otrzymamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 300 zł oraz zapewnienie wpływu na łączną kwotę 1000 zł w listopadzie 2019r.

Uwaga! Bank zastrzega, że w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

W promocji nie zostaną uwzględnione wpływy pochodzące z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank oraz z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody dostaniemy do 20.11.2019r, o drugiej do 20.12.2019r.  Nagrody zostaną nam przekazane odpowiednio do 30.11.2019r oraz do 31.12.2019r. Aby odebrać pierwszą nagrodę, do 26.11.2019r. zobowiązani jesteśmy do zalogowania się na stronie wskazanej przez Organizatora promocji i uzupełnienia danych niezbędnych do wypłacenia nagrody.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy