W promocji Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas ponownie zdobędziemy rekordową  premię w kwocie 350 zł. Tym razem zostanie nam ona wypłacona w postaci bonów do wybranej sieci sklepów. Co ciekawe to my decydujemy, w którym sklepie chcemy wydać nagrodę. Do wyboru mamy: H&M, Rossmann, Leroy Merlin oraz Orlen. Pula nagród jest ograniczona i wynosi tylko 3000 sztuk.

PROMOCJA W SKRÓCIE

 • Trwa do: 4 października 2020r lub do wyczerpania puli nagród
 • Pula nagród: tak – 3000 szt.
 • Do zdobycia: 350 zł w postaci bonów
 • Warunki promocji: łatwe

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji może skorzystać osoba, która w okresie ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji przesyłamy formularz rejestracyjny wraz z wymaganymi oświadczeniami:

 • zaakceptowanym regulaminem promocji,
 • wyrażoną zgodą na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz
 • zgodą na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

W formularzu dokonujemy od razu wyboru nagrody.

W kolejnym kroku wnioskujemy o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Ważne, abyśmy wniosek wypełnili przechodząc na stronę internetową Banku za pomocą linka promocyjnego, który po dokonaniu rejestracji znajdziemy na mailu.

Na końcu podpisujemy umowę o konto na jeden z dwóch sposobów: za pomocą strony internetowej, gdzie weryfikacja tożsamości nastąpi w obecności kuriera który dostarczy umowę lub za pomocą aplikacji mobilnej, gdzie następuje wideoweryfikacja. Umowę musimy zawrzeć najpóźniej do dnia 16.10.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji zostaną nam przyznane trzy nagrody w kwocie 50 zł, 100 zł  i 200 zł. Do uzyskania każdej z nagród musimy spełnić określone warunki.

Aby zyskać pierwszą z nagród powinniśmy założyć konto, wykonać trzy transakcje bezgotówkowe oraz przelew za pomocą bankowości internetowej  GOonline lub GOmobile w październiku 2020r.

W celu otrzymania drugiej nagrody powinniśmy wykonać 6 transkacji bezgotówkowych kartą, zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz zalogować się do bankowości elektronicznej GOonline lun aplikacji mobilnej GOmobile.

Trzecią nagrodę otrzymamy, gdy w grudniu 2020 r zalogujemy się do bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile, wykonamy 12 płatności kartą oraz otrzymamy wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł.

W promocji Bank nie uwzględni wpływów pochodzących z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych

W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Jeśli chodzi o przelew Bank zaakceptuje zwykle przelewy Elixir z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych dokonanych za pomocą systemów płatności: DotPay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

Nagrody

Informację o pierwszej nagrodzie otrzymamy do dnia 30.11.2020r, o drugiej do 31.12.2020r, a o trzeciej do 31.01.2021r. Nagrody zostaną nam wypłacone do końca następnego miesiąca po otrzymaniu informacji o ich przyznaniu, czyli odpowiednio do: 31.12.2020r, 31.01.2021r oraz 28.02.2021r.

Kody do H&M zostaną nam przekazane na nasz numer telefonu. Pozostałe nagrody zostaną nam przesłane pocztą.

Aby odebrać pierwszą nagrodę do Rossmann, Orlenu Leroy Merlin, powinniśmy w terminie do 15.12.2020 r zalogować się na stronie Organizatora i uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia premii.

Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!