W Banku Santander znajdziemy prawdziwą kumulację promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia. Po pierwsze w promocji zorganizowanej przez Bank Santander we współpracy z serwisem Broker zarobimy 300 zł w gotówce. Po drugie W stałej promocji Banku zdobędziemy nawet 900 zł moneybacku za wykonane transakcje kartą oraz 100 zł za terminal płatniczy. Po trzecie zarobimy nawet 2000 zł za założenie Konta w serwisie Sprzedajemy.pl

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 300 zł na start + nawet 3000 zł w pozostałych promocjach

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 31.03.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

W promocji możemy wziąć udział będąc przedsiębiorcą, który od dnia 1.11.2019r do dnia przystąpienia do promocji nie posiadał ani nie współposiadał rachunku firmowego w Santander Banku. Możemy przystąpić do promocji, gdy posiadamy rachunek osobisty w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji musimy się najpierw w niej zarejestrować i założyć Profil Uczestnika, akceptując regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej.

Następnie wnioskujemy o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia wraz z kartą debetową oraz usługą bankowości elektronicznej Mini Firma za pośrednictwem serwisu, za pomocą wygenerowanego dla nas linka

Wnioskując o konto wyrażamy zgody:

  • na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych oraz
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie Konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji.

Czas na złożenie wniosku mamy do 31.03.2021 r, a na podpisanie,umowy o prowadzenie rachunku najpóźniej do  15.04.2021r.

Jakie warunki należy spełnić

Gdy wykonamy opisanie wyżej czynności pozostanie nam jeszcze spełnienie dwóch prostych warunków. Mianowicie do 31.05.2021r powinniśmy wykonać 3 przelewy Elixir, express elixir lub bluecash (z wyłączeniem przelewów do ZUS, US) na rachunek, który nie jest obsługiwany przez Bank) oraz co najmniej jeden raz zalogujemy się do aplikacji Banku.

Nagrody

O nagrodzie zostaniemy poinformowani e-mailem do 18.06.2021r. W wiadomości znajdziemy link przekierowujący nas na stronę, na której w ciągu 7 dni musimy wypełnić formularz podając w nim numer swojego konta. Nagrodę otrzymamy do dnia 30.06.2021r. Uzyskana w promocji nagroda podlega opodatkowaniu.

Nawet 900 zł moneybacku i 100 za terminal płatniczy

Premię za założenie Konta Godnego Polecenia możemy powiększyć biorąc udział w promocji prowadzonej przez Santander Bank. Zyskamy w niej nawet 900 zł moneybacku za wykonane transakcje kartą oraz 100 zł za terminal płatniczy.Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/v-edycja-promocji-dla-przedsiebiorcow-w-santander-banku-nawet-1000-zl-premii-2-lata-darmowego-konta

1000 zł na Sprzedajemy.pl

W kolejnej promocji Konta Godnego Polecenia możemy wziąć udział będąc zarówno nowym jak i obecnym klientem Banku. Możemy z niej skorzystać do dnia 31.03.2021r. Wystarczy, że wypełnimy formularz zgłoszeniowy na stronie promocji santander.pl/ws-sprzedajemy-z-premia

Wymagane jest również wyrażenie zgody na ujawnienie Organizatorowi przez Bank tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz wyrażenie zgody marketingowej na kontakt telefoniczny i elektroniczny.

Poprzez prawidłowe wypełnienie formularza otrzymamy kod promocyjny, którego wartość to 1000 zł. Kod będziemy mogli wykorzystać w serwisie sprzedajemy.pl na promocję swoich ogłoszeń. Warunkiem jest posiadanie konta dla firm(konta w wersji PRO) – należy pamiętać, że za utrzymanie konta PRO będziemy musieli zapłacić (pierwsze 3 miesiące są darmowe). Kod promocyjny musimy podać w Panelu Użytkownika w Serwisie. Środki zostaną wypłacone w 10 ratach przez 10 miesięcy, przy czym pierwszą ratę otrzymamy w ciągu 3 dni od wykorzystania kody, a każda kolejna zasili nasze konto w kolejnych miesiącach.

Kolejne 1000 zł na promocję

Kolejne 1000 zł zasili nasze konto w serwisie Sprzedajemy.pl, gdy założymy w Serwisie Konto Pro oraz aktywujemy go za pomocą formularza dostępnego na stronie sprzedajemy.pl/konto-dla-firm. Musimy również wyrazić zgody handlowe i marketingowe. Pierwsze środki otrzymamy w ciągu 3 dni od zgłoszenia uczestnictwa w promocji. Warunkiem wypłaty kolejnych środków jest opłacanie abonamentu w serwisie po upływie pierwszych 3 darmowych miesięcy. Promocja trwa do 31.03.2021r.  

Regulamin zastrzega, że promocją skierowana jest do przedsiębiorców, którzy na dzień 5.11.2020r nie posiadali konta PRO w Serwisie Sprzedajemy.pl.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest