PROMOCJA ZAKOŃCZON

 

Ruszyła kolejna promocja Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w Banku BNP Paribas. Tym razem w promocji do zdobycia mamy 200 zł w gotówce za spełnienie naprawdę łatwych warunków. Wystarczy dokonać kilku płatności kartą i zapewnić wpływy na konto. Pula nagród jest ograniczona, wynosi 1500 wniosków promocyjnych.

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Do promocji możemy przystąpić do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 1500 rejestracji, jednak najpóźniej do 17.05.2019 roku .

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 24 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta osobistego w banku BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

Dokonać zgłoszenia w promocji możemy poprzez wypełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie promocji. Wypełniając formularz musimy zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na: przetwarzanie danych osobowych i na przekazanie ich do banku w zakresie niezbędnym do udziału w promocji, na upoważnienie banku do udzielenia informacji w zakresie spełnienia przez nas warunków promocji.

Po wysłaniu formularza otrzymamy potwierdzenie o objęciu nas promocją i link który posłuży nam do złożenia wniosku. Następnie internetowo (w wykorzystaniem otrzymanego linka) musimy złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Zawrzeć umowę musimy do 31.05.2019 r.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

W promocji możemy dostać dwie nagrody po 100 zł, łącznie do zdobycia 200 zł. Pierwsze 100 zł otrzymamy, jeśli w czerwcu 2019 roku wykonamy płatności bezgotówkowe na łączną kwotę 300 zł oraz zapewnimy wpływ na nasze nowe konto w wysokości minimum 1000 zł. Kolejne 100 zł trafi na nasze konto, jeśli te same warunki spełnimy również w lipcu 2019r.

Uwaga! W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Dodatkowo z promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Uwaga! Bank określił również warunek dotyczący wpływu. Nie zostaną uwzględnione wpływy pochodzące z naszych innych rachunków prowadzonych w Banku, z rachunków kredytowych oraz z wpłat gotówkowych.

NAGRODY

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody dostaniemy do 22.07.2019 r, drugiej do 23.08.2019r. Nagrody zostaną nam wypłacone odpowiednio do 31.07.2019 r, oraz 31.08.2019r.

Szczegóły o nowym koncie Banku BNP Paribas – o Koncie Otwartym na Ciebie znajdziesz w naszej analizie konta: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/bnp-paribas

DOKUMENTY

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!