Powróciła promocja zorganizowana przez portal Bankier.pl we współpracy z Alior Bankiem. A w niej za założenie konta firmowego iKonta Biznes zyskamy 200 zł premii. Ponadto dodatkowo zarobimy nawet 1500 zł, gdy skorzystamy ze stałej promocji konta.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 12 października 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 200 zł + nawet 1500 zł w drugiej promocji
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 12.10.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji przystąpić mogą nowi klienci banku, którzy prowadzą działalność gospodarczą na podstawie wpisu do CEIDG i nie posiadali rachunku firmowego w Alior Banku dla danego numeru NIP. Posiadanie rachunków indywidualnych nie wyklucza z promocji.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji wypełniamy formularz rejestracyjny dostępny na stronie promocji oraz składamy wniosek o konto firmowe – iKonto Biznes.

Wnioskując o konto musimy wyrazić niezbędne zgody – między innymi zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia spełnienia przez nas warunków promocji. Na podpisanie umowy o konto mamy 30 dni licząc od dnia złożenia wniosku, najpóźniej do 12.11.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

Aby otrzymać premię musimy jedynie dokonać wpłaty na konto o łącznej kwocie minimum 500 zł w terminie 60 dni od otwarcia konta, nie później niż do 11.01.2021r.

Nagrody

O przyznanej premii Bank zawiadomi nas za pomocą wiadomości e-mail do dnia 1.02.2021r. Następnie w ciągu 5 dni musimy wypełnić formularz podając w nim dane niezbędne do przekazania nagrody. Nagrodę otrzymamy w ciągu 14 dni od dnia poinformowania o jej przyznaniu.

1500 zł za aktywne korzystanie z konta iKonta Biznes

Korzystając ze stałej promocji Alior Banku możemy dodatkowo zarobić i otrzymać premię za aktywne korzystanie z konta. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-1500-zl-w-drugiej-edycji-promocji-ikonta-biznes-w-alior-banku-wystarczy-aktywnie-korzystac-z-konta

Dokumenty

Regulamin promocji: Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 9 edycja

Pin It on Pinterest