PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ruszyła kolejna super Promocja z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas, za założenie konta osobistego możemy zyskać do 200 zł. Pula nagród jest ograniczona i z pewnością bardzo szybko się wyczerpie. Zapraszamy do analizy promocji😊

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić od dnia 4.01.2019 roku do czasu osiągnięcia liczby 1500 wniosków promocyjnych. Promocja trwa najpóźniej do 31.01.2019 roku. Im szybciej, tym lepiej!!!

Po wyczerpaniu puli wniosków promocyjnych bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta w Banku BGŻ BNP Paribas oraz konta w Banku Raiffeisen.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji w pierwszej kolejności należy wypełnić formularz rejestracyjny poprzez stronę promocji

W formularzu wymagane jest od nas zaakceptowanie zgód: zgody na warunki Regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika i przekazanie ich bankowi w zakresie promocji oraz zgody na przekazanie informacji organizatorowi o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego na nasz e-mail podany w formularzu zostanie wysłany link promocyjny, za pomocą którego należy złożyć wniosek..

Następnym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Optymalne wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej przez internet po przekierowaniu za pomocą linka promocyjnego. Musimy podpisać umowę o konto najpóźniej do 15.02.2019 roku.

Jakie warunki należy spełnić

W ramach promocji możemy otrzymać dwie nagrody- każda o wartości 100 zł. Zatem do zdobycia mamy razem 200 zł 🙂

Pierwsze 100 zł dostaniemy, jeśli aktywujemy aplikację mobilną GOmobile do 28.02.2019 roku oraz w lutym wykonamy za pomocą GOmobile lub bankowości internetowej jeden przelew oraz transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości 300 zł

Drugą nagrodę o wartości 100 zł dostaniemy, jeśli spełnimy warunki do uzyskania pierwszej nagrody. Poza tym musimy w marcu i kwietniu zarejestrować na nasze konto wpływ w wysokości minimum 1000 zł oraz w każdym miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę 300 zł.

Uwaga: Transakcje BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz transakcje o Kodach MCC podane poniżej są wyłączone z Promocji

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska)
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.”

Uwaga! Wpływ na konto nie może być wpłatą gotówkową ani przelewem wykonanym z naszego innego rachunku bankowego w BGŻ i Raiffeisen.

Nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości przesłanej na e-mail podany w formularzu rejestracyjnym: o pierwszej nagrodzie otrzymamy informację do dnia 15.03.2019 roku, o drugiej nagrodzie do dnia 17.05.2019 roku. Nagrody zostaną nam wypłacone odpowiednio do końca marca i końca maja 2019 roku na nasz rachunek bankowy otwarty w promocji.

Jeśli wiemy, że będziemy w stanie spełnić warunki promocji(wpływu na konto oraz płatności kartą) i planujemy otworzyć konto optymalne to jest super okazja 🙂

Dokumenty

Regulamin promocji: Zimowy bonus

Napisz w komentarzu swoją opinię o promocji! Pomożesz również innym