Ponownie do zdobycia bardzo wysoka premia za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas. Tym razem jest nią 300 zł w gotówce. Wystarczy, że założymy konto oraz będziemy wykonywać przelewy i otrzymywać wpływy na konto. Podobnie jak w poprzednich promocjach również i tym razem pula nagród jest ograniczona

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 16.02.2020 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Przystąpić do promocji może nowy klient banku- osoba, która na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji powinniśmy przesłać wypełniony formularz rejestracyjny wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami oraz złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą i dostępem do bankowości internetowej. Wnioskować o konto musimy przez stronę promocji, z wykorzystaniem linka promocyjnego. Zawieramy umowę o prowadzenie konta, najpóźniej do 29.02.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

Już za samo założenie konta, otrzymamy pierwszą premię w kwocie 50 zł.

Następną nagrodę  w wysokości 150 zł możemy zdobyć również w bardzo łatwy sposób. Wystarczy bowiem, że w marcu 2020 r wykonamy 4 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej oraz otrzymamy wpływ na łączną kwotę 1000 zł.

Kolejne 100 zł otrzymamy, gdy kwietniu i maju 2020r spełnimy te same warunki- czyli 4 przelewy oraz wpływ na konto.

Bank zastrzega, że w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe.

W promocji nie zostaną uwzględnione wpływy pochodzące z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank oraz z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

O przyznaniu nagród zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości e-mail, o pierwszej nagrodzie najpóźniej do 20.03.2020r, o drugiej do 20.04.2020r, trzeciej do 20.06.2020r.  Nagrody zostaną nam przekazane do końca miesiąca, w którym dostaniemy informację o jej przyznaniu. W celu odebrania pierwszej nagrody, do 25.03.2020r. powinniśmy zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia nagrody.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty

Pin It on Pinterest