HIT! Kolejny raz w promocji karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Banku możemy zyskać smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł. Warunki promocji są niesamowicie łatwe do spełniania. Po założeniu karty Citi Simplicity wystarczy, że zapłacimy kartą za zakupy i zalogujemy się do bankowości internetowej.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 23 listopada 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł
  • Warunki promocji: łatwe

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 23.11.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Przystąpić do promocji możemy, gdy jesteśmy nowym klientem Banku, co zgodnie z regulaminem oznacza, że od 1.07.2018r nie posiadaliśmy karty kredytowej w Citi Banku. Dodatkowo powinniśmy spełnić następujące warunki dochodowe:

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości min 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

W promocji musimy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę promocji, a następnie zawrzeć umowę o kartę i ją aktywować. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie do Banku dokumentu potwierdzającego nasze dochody np. wyciągu z konta za ostatnie 3 miesiące. Na dostarczenie dokumentu mamy 10 dni od dnia złożenia wniosku.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Wystarczy, że spełnimy dwa warunki:

  • Po pierwsze zalogujemy się minimum jeden raz za pomocą bankowości internetowej CitiBank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.
  • Po drugie dokonamy płatności kartą na łączną wartość 1500 zł do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

KARTA KREDYTOWA CITI SIMPLICITI – ILE KOSZTUJE?

Karta kredytowa Citi Simplicity to atrakcyjna oferta. Opłata za kartę wynosi 12 zł miesięcznie – opłaty możemy uniknąć gdy suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w danym okresie rozliczeniowym wyniesie 1000zł. Wypłata z bankomatu to koszt 10% min. 20 zł. Okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, a maksymalne zadłużenie to 100 000 zł. Oprocentowanie wynosi 7,2%. Szczegóły można znaleźć w tabeli opłat i prowizji dla kart kredytowych – link na dole promocji

K30 Dual Sim LMX320EMW

Jeśli spełnimy warunki promocji otrzymamy smartfon LG K30 🙂. Tutaj link do strony ze specyfikacją telefonu: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/k302019dualsim/

O nagrodzie zostaniemy poinformowani w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagrodę otrzymamy na adres korespondencyjny do końca drugiego miesiąca po spełnieniu przez nas warunków promocji, a do momentu otrzymania nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

DOKUMENTY

Pin It on Pinterest