AKTYWNA DO: 31 GRUDNIA 2019r 

Trwa promocja skierowana dla osób lubiących słuchać muzyki. Za założenie karty City Simplicity zyskać możemy 2 lata bezpłatnego korzystania z platformy muzycznej TIDAL o wartości 477, 60 zł oraz dostęp do przedsprzedaży na koncerty największych gwiazd LIVE Nation. W tym roku koncerty m.in. Bon Jovi, Metallica, Phil Collins, Roda Steward.

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Do promocji możemy przystąpić do dnia 31.12.2019r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Przystąpić do promocji mogą nowi klienci City Banku, czyli osoby, które od 1.01.2017r nie posiadały karty kredytowej w City Banku.

Ponadto wnioskując o kartę kredytową należy spełnić określone warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny- musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Na początku powinniśmy wypełnić i przesłać do Banku wniosek o kartę kredytową. Następnie podczas kontaktu z przedstawicielem Banku powinniśmy potwierdzić dane i uzupełnić pozostałe informacje. Na koniec zawrzeć umowę o kartę oraz aktywować kartę.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

W ramach promocji mamy do spełnienia dwa warunki. Po pierwsze w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy o kartę musimy zalogować się minimum jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą Bankowości Mobilnej Citi Mobile. Po drugie w tym samym okresie musimy dokonać płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł.

W ramach drugiego warunku promocji możemy dokonywać płatności kartą za zakupy w sklepach, na stacjach paliw oraz w internecie. Nie zostaną uznane transakcje zwrócone, przelewy wewnętrzne, polecenia przelewów krajowych oraz transakcje szczególne, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

O przyznaniu nagrody zostaniemy powiadomieni za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej CityBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagrodę otrzymamy w formie elektronicznego vouchera. Na aktywację vouchera mamy 30 dni od dnia jego otrzymania.

Link to serwisu TIDAL

Do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

KARTA KREDYTOWA CITY SIMPLICITY

Biorąc udział w promocji wnioskujemy o kartę kredytową City Simplicity. To jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku. Pamiętajmy, że korzystanie z karty kredytowej może być całkiem darmowe, jeśli nasze zadłużenie będziemy spłacać w okresie bezodsetkowym.

Ponadto z kartą kredytową City Simplicity nie zapłacimy za wydanie i obsługę karty. I możemy dodatkowo skorzystać z Programu Mastercard Priceless Specials lub z Programu korzyści City Specials.

 

Chcesz skorzystać z tej promocji?

Przejdź na stronę promocji i złóż wniosek

 

DOKUMENTY