Powraca hitowa promocja karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Banku, w której zdobędziemy smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł. Warunki promocji pozostają niezmienne – wystarczy, że zawnioskujemy o kartę i będziemy za jej pomocą płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych. Warunki są bardzo łatwe 🙂

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 18 września 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł
  • Warunki promocji: łatwe

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 18.09.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Aby przystąpić do promocji musimy być nowym klientem Banku, który od 1.07.2018r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku. Ponadto musimy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

W promocji wnioskujemy o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę internetową oraz zawieramy umowę o kartę i ją aktywujemy. Ponadto w terminie 10 dni od złożenia wniosku o kartę powinniśmy dostarczyć do Banku dokument potwierdzający nasze dochody np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Po założeniu karty pozostaje nam jeszcze zalogować się minimum jeden raz za pomocą bankowości internetowej CitiBank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz dokonać płatności kartą na łączną wartość 1500 zł.

Pierwszy warunek musimy spełnić do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, a drugi do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Po spełnieniu warunków otrzymamy smartfon LG K30 🙂. Tutaj znajdziesz link do strony ze specyfikacją telefonu: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/k302019dualsim/

 Informację o nagrodzie znajdziemy w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagrodę otrzymamy na adres korespondencyjny do końca drugiego miesiąca po spełnieniu przez nas warunków promocji, a do momentu otrzymania nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

DOKUMENTY

Regulamin promocji: Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW – edycja IV

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!