Super promocja Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas, w której zarobić możemy za dokonanie zakupów podczas Black Friday. Do zdobycia wysoka premia w kwocie nawet 400 zł. Pula nagród jest ograniczona, wcześniejsze promocje kończyły się przed czasem. Warto się pośpieszyć.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 2700 rejestracji lub najpóźniej do 17.11.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić będąc nowym klientem banku- osobą, która na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas ora Raiffeisen Banku.

Jak przystąpić do promocji

Dokonując zgłoszenia w promocji, przesyłamy formularz rejestracyjny wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami. W następnym kroku składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat oraz z dostępem do bankowości internetowej, poprzez stronę promocji, z wykorzystaniem linka promocyjnego. Na podstawie wniosku zawieramy umowę o prowadzenie konta musimy, jednak nie później niż do 22.11.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji nagrodą jest:

 • kod do wykorzystania na zakupy Allegro lub aplikacji Allegro o wartości 50 zł oraz nagroda pieniężna o wartości 250 zł lub
 • kod do wykorzystania na zakupy Allegro lub aplikacji Allegro o wartości 50 zł oraz nagroda pieniężna o wartości 350 zł

Kod Allegro otrzymamy za samo założenie konta osobistego. Natomiast nagrodę pieniężną o wartości 250 zł dostaniemy, jeśli w okresie 29.11.2019-01.12.2019 wykonamy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę od minimum 500 zł do 999,99 zł. Nagroda w kwocie 350 zł należeć będzie do nas, gdy wykonamy płatności na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Bank zastrzega, że w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Nagrody

O przyznaniu kodu na Allegro zostaniemy poinformowani do 04.12.2019r za pomocą wiadomości e-mail. O otrzymaniu nagrody pieniężnej Bank poinformuje nas do dnia 20.12.2019r, a nagroda zostanie nam przekazana do 31.12.2019r. W celu odebrania nagrody pieniężnej, do 25.12.2019r. powinniśmy zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia nagrody.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na eŚwiat

Otwarcie i prowadzenie konta

 • 0 zł – otwarcie konta
 • 0 zł – prowadzenie konta

Korzystanie z bankomatów

 • 0 zł  – za wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash w Polsce, w tym wypłata BLIK (do 11.11.2019r) oraz pozostałych bankomatów w Polsce
 • 0 zł – za wypłaty za granicą z bankomatów BNP Paribas  oraz w ramach Global Alliance
 • 10 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów za granicą

Korzystanie z karty

 • 0 zł – opłata za wydanie karty
 • 6 zł – opłata miesięczna za kartę Otwartą na eŚwiat

Dokumenty