Super promocja Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas, w której zarobić możemy za dokonanie zakupów podczas Black Friday. Do zdobycia wysoka premia w kwocie nawet 400 zł. Pula nagród jest ograniczona, wcześniejsze promocje kończyły się przed czasem. Warto się pośpieszyć.

AKTYWNA DO 17.11.2019 (PULA)

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 2700 rejestracji lub najpóźniej do 17.11.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić będąc nowym klientem banku- osobą, która na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas ora Raiffeisen Banku.

Jak przystąpić do promocji

Dokonując zgłoszenia w promocji, przesyłamy formularz rejestracyjny wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami. W następnym kroku składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat oraz z dostępem do bankowości internetowej, poprzez stronę promocji, z wykorzystaniem linka promocyjnego. Na podstawie wniosku zawieramy umowę o prowadzenie konta musimy, jednak nie później niż do 22.11.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji nagrodą jest:

 • kod do wykorzystania na zakupy Allegro lub aplikacji Allegro o wartości 50 zł oraz nagroda pieniężna o wartości 250 zł lub
 • kod do wykorzystania na zakupy Allegro lub aplikacji Allegro o wartości 50 zł oraz nagroda pieniężna o wartości 350 zł

Kod Allegro otrzymamy za samo założenie konta osobistego. Natomiast nagrodę pieniężną o wartości 250 zł dostaniemy, jeśli w okresie 29.11.2019-01.12.2019 wykonamy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę od minimum 500 zł do 999,99 zł. Nagroda w kwocie 350 zł należeć będzie do nas, gdy wykonamy płatności na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Bank zastrzega, że w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Nagrody

O przyznaniu kodu na Allegro zostaniemy poinformowani do 04.12.2019r za pomocą wiadomości e-mail. O otrzymaniu nagrody pieniężnej Bank poinformuje nas do dnia 20.12.2019r, a nagroda zostanie nam przekazana do 31.12.2019r. W celu odebrania nagrody pieniężnej, do 25.12.2019r. powinniśmy zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia nagrody.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na eŚwiat

Otwarcie i prowadzenie konta

 • 0 zł – otwarcie konta
 • 0 zł – prowadzenie konta

Korzystanie z bankomatów

 • 0 zł  – za wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash w Polsce, w tym wypłata BLIK (do 11.11.2019r) oraz pozostałych bankomatów w Polsce
 • 0 zł – za wypłaty za granicą z bankomatów BNP Paribas  oraz w ramach Global Alliance
 • 10 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów za granicą

Korzystanie z karty

 • 0 zł – opłata za wydanie karty
 • 6 zł – opłata miesięczna za kartę Otwartą na eŚwiat

Chcesz skorzystać z tej promocji?

Przejdź na stronę promocji i złóż wniosek

Dokumenty