Mamy kolejny HIT. Tym razem w promocji karty kredytowej Citi Simplicity zdobyć możemy aż 400 zł na zakupy w sieci sklepów Lidl. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

AKTYWNA DO 20.04.2020

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja ważna jest do dnia 20.04.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citi Banku, który od 1.01.2018r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku.

Wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić dodatkowe warunki :

    • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
    • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Powinniśmy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity na stronie internetowej oraz zawrzeć umowę o kartę.

Ponadto do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową musimy dostarczyć dokument potwierdzający nasze dochody np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Gdy otrzymamy kartę, powinniśmy spełnić jeszcze dwa warunki. Musimy zainstalować aplikację Citi Mobile i ją aktywować oraz do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę powinniśmy zalogować się minimum jeden raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Oprócz tego do końca 3 miesiąca po zawarciu umowy powinniśmy dokonać płatności kartą o łącznej wartości 2000 zł. Zatem jeśli zawrzemy umowę o kartę w lutym, to 2000 zł musimy do końca maja.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Informację o nagrodzie znajdziemy w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagroda zostanie nam przesłana na nasz adres korespondencyjny do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagrodę możemy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty jego otrzymania. Do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

 

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

12 : 03 : 31 : 28
Skorzystaj z promocji!

 

DOKUMENTY

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy