HIT! Bardzo łatwe warunki do spełnienia w promocji karty kredytowej Mastercard w Banku BNP Paribas. A w niej za założenie karty kredytowej oraz spełnienie jednego, prostego warunku aktywności zyskać możemy elektroniczny e-bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

W promocji wziąć udział możemy najpóźniej do dnia 31.12.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób, które od 01.01.2018r nie miały zawartej umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że wypełnimy formularz kontaktowy poprzez stronę promocji. Skontaktuje się z nami pracownik Banku, który pomoże w  procedurze wnioskowania o kartę. Gdy karta zostanie nam przyznana, pozostanie nam zawrzeć umowę o kartę Kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Jakie warunki należy spełnić

Po zawarciu umowy o kartę pozostaje nam jeszcze wykonanie jednej lub więcej płatności kartą o łącznej wartości co najmniej 2000 zł, najpóźniej do 30.04.2020r.

W ramach promocji akceptowane są płatności za usługi lub towary w sklepach stacjonarnych, internetowych, operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z karty oraz wypłaty gotówki kartą z bankomatu.

Nagrody

Nagrodę – elektroniczny e-kod na zakupy w sklepach Biedronka, otrzymamy w ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji. Aby ją odebrać musimy zalogować się na stronie internetowej mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od dnia jej przyznania.

Nagrodę musimy wykorzystać najpóźniej do 31.12.2020r .

Dodatkowo po założeniu karty kredytowej możemy otrzymać 5000 punktów w programie Mam Bonus, które następnie wymienimy na nagrody. Wystarczy, że w ciągu 60 dni wykonamy 4 transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł każda.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!