Niesamowicie łatwe warunki mamy w promocji Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas. Wystarczy, że założymy konto, wykonamy transakcje BLIK i przelewy w bankowości internetowej, a zyskamy 350 zł w bonach do sklepów Decathlon oraz piłkę tenisową. Przy czym pula nagród w promocji jest naprawdę niewielka – wynosi jedynie 750 wniosków, więc trzeba się spieszyć

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
 • Trwa do: 28 października 2020r lub do wyczerpania puli nagród
 • Pula nagród: tak – 750 szt.
 • Do zdobycia: 350 zł jako kartą podarunkowa do Decathlon plus piłka tenisowa
 • Warunki promocji: łatwe

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji może skorzystać osoba, która w okresie ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz na dzień składania wniosku nie jest stroną umowy ramowej z Bankiem

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zarejestrujemy się w promocji przesyłając formularz rejestracyjny wraz z oświadczeniami:

  • zaakceptowanym regulaminem promocji,
  • wyrażoną zgodą na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz
  • zgodą na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie, przechodząc na stronę internetową Banku za pomocą linka promocyjnego (otrzymamy go na maila po rejestracji), wnioskujemy o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej.

Umowę podpisujemy, najpóźniej do 13.11.2020r na jeden z dwóch sposobów:

 • za pomocą strony internetowej, gdzie weryfikacja tożsamości nastąpi w obecności kuriera, który dostarczy umowę lub
 • za pomocą aplikacji mobilnej, gdzie następuje wideoweryfikacja.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji zostanie nam przyznana nagroda w wysokości 350 zł jako karta podarunkowa do sieci sklepów Decathlon oraz piłka tenisowa. Nagroda podzielona jest na trzy części- 150 zł plus piłka, 100 zł i 100 zł. Każda z nagród zostanie nam przyznana za spełnienie poniżej wymienionych warunków w każdym z trzech miesięcy. Zatem pełną nagrodę otrzymamy, gdy w każdym z miesięcy- w listopadzie, grudniu 2020r oraz styczniu 2021 r wykonamy 5 transakcji BLIK oraz zalogujemy się co najmniej jeden raz za pomocą bankowości internetowej GOonline lub bankowości mobilnej GOmobile.

W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Jako przelew Bank zaakceptuje zwykle przelewy Elixir z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych dokonanych za pomocą systemów płatności: DotPay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

Nagrody

Informację o pierwszej i drugiej nagrodzie otrzymamy do dnia 18.01.2021r, natomiast o trzeciej do 24.02.2021r. Nagrody zostaną nam wypłacone do końca następnego miesiąca po otrzymaniu informacji o ich przyznaniu.

Karty podarunkowe zostaną nam przekazane na nasz numer telefonu podany w promocji. Piłka tenisowa będzie przesłana na nasz adres, który przekażemy Organizatorowi do dnia 24.01.2021 r logując się na stronie Organizatora.

Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!