Trwa kolejna edycja promocji karty kredytowej w Millenium Banku, w której otrzymamy 300 zł w postaci ekarty podarunkowej do wykorzystania na goodie oraz niezmiennie nawet do 760 zł zwrotu rocznie za płatności kartą i darmową obsługę karty. Warunek promocji jest bardzo prosty

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 31 lipca 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 10 000szt.
  • Do zdobycia: 300 zł w formie eKarty goodie
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja aktywna jest do 31.07.2020 r lub do wyczerpania puli nagród- 10 000 sztuk. O zakończeniu promocji Bank poinformuje za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1.01.2018 r nie posiadały karty kredytowej w Millenium Banku oraz nie były w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że złożymy wniosek o jedną z kart kredytowych: Millenium Visa Impresja, Millenium Visa Gold lub Millenium Visa Alfa. W następnym kroku powinniśmy zawrzeć umowę o kartę.

Wniosek o kartę złożymy poprzez Millenet lub aplikację mobilną banku.

Jakie warunki należy spełnić

Jedynym warunkiem w promocji jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę minimum 200 zł. Płatności musimy wykonać przez okres trzech miesięcy, rozpoczynając od miesiąca następującego po miesiącu wydania karty, czyli we wrześniu, październiku i listopadzie 2020r. 

I to wszystko – po dokonaniu płatności trafi do nas nagroda w postaci ekarty podarunkowej o wartości 300 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie, a dodatkowo zyskamy darmową obsługę karty przez 12 miesięcy, ale pod warunkiem, że w każdym miesiącu wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy najpóźniej do końca listopada 2020r. Zostanie nam przekazana w formie cyfrowego kodu poprzez wiadomość sms oraz udostępniona będzie w Millenecie. Na aktywację karty mamy 60 dni od daty jej otrzymania. Nagroda ważna jest przez okres 12 miesięcy. Możemy nią płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych za pomocą Google Pay lub Apple Pay oraz sklepach internetowych.

W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej.

Moneyback za płatności kartą – do 760 zł w skali roku

Dokonując zakupów kartą kredytową Millenium Banku możemy skorzystać z moneybacków.

Płacąc kartą Millenium Impresja dostaniemy 5% zwrotu w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius

Gdy jesteśmy posiadaczami karty Millenium Alfa możemy otrzymać zwrot 5% wartości zakupów w sklepach: Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, Empik, Cinema City.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!