W Millenium Banku rozpoczęła się promocja Konta 360° i Konta 360° Student. Warunki do spełnienia są naprawdę proste. Wystarczy, że założymy konto i będziemy z niego regularnie korzystać, a zyskamy 220 zł. Dodatkowo spełnienie warunków promocji gwarantuje nam darmowe konto.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 31 sierpnia 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 20 000 szt.
  • Do zdobycia: 220 zł
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy możemy przystąpić do promocji

Z promocji możemy skorzystać do dnia 31.08.2020r lub do momentu wyczerpania puli nagród, która wynosi 20 000 sztuk.

Kto może wziąć udział w promocji

Promocja skierowana jest do osób, które na dzień 3.07.2020 r nie posiadały w Banku żadnego produktu, nie są stroną jakiejkolwiek umowy z bankiem i nie są byłymi klientami Banku, którzy brali już udział w akcji promocyjnej Konta 360° lub Konta 360° Student. Poniżej zapis z regulaminu promocji.

2. Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które na dzień rozpoczęcia Promocji posiadają jakikolwiek produkt w Banku, są stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również są użytkownikami jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej, poręczają w Banku kredyt lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także są byłymi Klientami Banku, którzy uczestniczyli w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student, organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student.
3. Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem spełnienia warunków wymienionych w § 3 ust. 1 została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania promocji.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że do dnia 31.08.2020r. założymy Konto 360° lub Konto 360° Student wraz w kartą debetową za pośrednictwem strony promocji.

Wnioskujac o konto musimy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Umowę podpiszemy poprzez kuriera lub zdalnie, wykonując selfie.

Jakie warunki należy spełnić

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje nam jeszcze zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 1000 zł oraz wykonanie minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub za pomocą BLIK

Warunki musimy spełnić w okresie trzech miesięcy- we wrześniu, październiku i listopadzie 2020r. Dodatkowo do dnia 31.08.2020r powinniśmy aktywować aplikację mobilną.

Warto dodać, że spełnienie warunków promocji gwarantuje nam darmowe korzystanie z konta. Zatem nie tylko nie zapłacimy za kartę i prowadzenie konta, a zyskamy 220 zł w gotówce.

Dodatkowo w powyższej promocji otrzymamy 20 zł cashbacku na goodie.pl. Informację o przyznaniu bonusu otrzymamy sms- em do dnia 30.09.2020r.

Nagroda

Premia zostanie nam wypłacona do dnia 31.12.2020 r na konto otwarte w promocji.

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

26 days : 11 hrs : 12 mins : 06 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!