Po dłuższej przerwie ruszyła promocja konta firmowego BIZnest Konto w Nest Banku, a w niej możemy otrzymać nawet 600 zł premii 200 zł za założenie konta i spełnienie warunków promocji oraz 400 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy. Pula nagród jest bardzo mała, więc nie można zastanawiać się zbyt długo

AKTYWNA DO 09.03.2020 (PULA)

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 09.03.2020r lub do wyczerpania puli nagród- 300 sztuk, o czym bank poinformuje nas za pomocą strony.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadali rachunku firmowego w Nest Banku oraz nie są w trakcie wnioskowania o konto.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Biorąc udział w promocji należy złożyć wniosek o otwarcie rachunku firmowego BIZnest Konto poprzez formularz elektroniczny oraz podpisać umowę o prowadzenie rachunku do 20.03.2020r.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ                           

Bank wypłaci nam premię za aktywność w kwocie 50 zł za spełnienie warunków promocji przez okres czterech następujących po sobie miesięcy. Warunkiem w promocji jest comiesięczne zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 2000 zł oraz wykonanie płatności miesięcznej zaliczki podatku dochodowego do US lub składki do  ZUS.

Warunki promocji dla pierwszego miesiąca musimy spełnić najpóźniej do 30.04.2020r.

W ramach wpływu Bank nie uwzględni środków pochodzących z przelewów realizowanych pomiędzy rachunkami indywidualnymi lub firmowymi klienta Banku lub z innych banków oraz kredytów i lokat.

Ponadto Bank może zwrócić się do nas o udokumentowanie płatności do ZUS. Powinniśmy wtedy w ciągu 7 dni dostarczyć skan dokumentu księgowego potwierdzającego wysokość miesięcznej zaliczki na podatek dochodowy.

Oprócz premii za aktywność możemy uzyskać premię za terminal płatniczy, w kwocie nawet do 400 zł. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto podpiszemy umowę o terminal płatniczy First Data Polska S.A wyrażając niezbędne zgody oraz będziemy zapewniać wpływy z terminala z tytułu rozliczenia transakcji opłacanych kartami płatniczymi w okresie 60 dni od dnia złożenia wniosku o terminal.

Wysokość premii zależy od okresu, na jaki podpiszemy umowę o terminal:

  • 12 miesięcy- premia w kwocie 100 zł
  • 24 miesiące- premia 200 zł
  • 36 miesięcy- premia 300 zł
  • 48 miesięcy- premia 400 zł

NAGRODY

Premia zostanie wypłacona do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

18 : 09 : 18 : 02
Skorzystaj z promocji!

 

DOKUMENTY