Po dłuższej przerwie ruszyła promocja konta firmowego BIZnest Konto w Nest Banku, a w niej możemy otrzymać nawet 600 zł premii 200 zł za założenie konta i spełnienie warunków promocji oraz 400 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy. Pula nagród jest bardzo mała, więc nie można zastanawiać się zbyt długo

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 09.03.2020r lub do wyczerpania puli nagród- 300 sztuk, o czym bank poinformuje nas za pomocą strony.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadali rachunku firmowego w Nest Banku oraz nie są w trakcie wnioskowania o konto.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Biorąc udział w promocji należy złożyć wniosek o otwarcie rachunku firmowego BIZnest Konto poprzez formularz elektroniczny oraz podpisać umowę o prowadzenie rachunku do 20.03.2020r.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ                           

Bank wypłaci nam premię za aktywność w kwocie 50 zł za spełnienie warunków promocji przez okres czterech następujących po sobie miesięcy. Warunkiem w promocji jest comiesięczne zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 2000 zł oraz wykonanie płatności miesięcznej zaliczki podatku dochodowego do US lub składki do  ZUS.

Warunki promocji dla pierwszego miesiąca musimy spełnić najpóźniej do 30.04.2020r.

W ramach wpływu Bank nie uwzględni środków pochodzących z przelewów realizowanych pomiędzy rachunkami indywidualnymi lub firmowymi klienta Banku lub z innych banków oraz kredytów i lokat.

Ponadto Bank może zwrócić się do nas o udokumentowanie płatności do ZUS. Powinniśmy wtedy w ciągu 7 dni dostarczyć skan dokumentu księgowego potwierdzającego wysokość miesięcznej zaliczki na podatek dochodowy.

Oprócz premii za aktywność możemy uzyskać premię za terminal płatniczy, w kwocie nawet do 400 zł. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto podpiszemy umowę o terminal płatniczy First Data Polska S.A wyrażając niezbędne zgody oraz będziemy zapewniać wpływy z terminala z tytułu rozliczenia transakcji opłacanych kartami płatniczymi w okresie 60 dni od dnia złożenia wniosku o terminal.

Wysokość premii zależy od okresu, na jaki podpiszemy umowę o terminal:

  • 12 miesięcy- premia w kwocie 100 zł
  • 24 miesiące- premia 200 zł
  • 36 miesięcy- premia 300 zł
  • 48 miesięcy- premia 400 zł

NAGRODY

Premia zostanie wypłacona do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

DOKUMENTY

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!