BGŻ BNP Paribas przygotował kolejną promocję. Tym razem mamy możliwość zgarnięcia aż 6 biletów do Multikina. Co trzeba zrobić? Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat promocji.

Od kiedy do kiedy trwa promocja Filmowe konto

Promocja Filmowe Konto trwa od 1 września 2017r do osiągnięcia 1000 rejestracji. Dolną granicą czasową jest 29 września 2017. A zatem kto pierwszy ten lepszy lub max 29 września – do tego czasu musimy złożyć wniosek o Konto optymalne

Kto może wziąć udział w promocja Filmowe konto?

Promocja została przygotowana dla nowych klientów banku, a dokładnie:

Uczestnikiem promocji „Filmowe konto” może być osoba fizyczna, będąca konsumentem, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz w ciągu 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

Co trzeba zrobić aby przystąpić do promocji?

W pierwszej kolejności musimy dokonać zgłoszenia w promocji poprzez wypełnienie krótkiego formularza oraz złożenie wymaganych w formularzu rejestracji. Po przesłaniu formularza zostaniemy poinformowaniu mailowo oraz komunikatem na ekranie, że zostaliśmy objęci promocją.

Po zarejestrowaniu się w promocji należy za pomocą Linka promocyjnego złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z Kartą. Umowę musimy zawrzeć za pośrednictwem kuriera(podpisane dokumenty zabiera ten sam kurier, który dostarczy umowę). Na zawarcie umowy ramowej o Konto i Kartę mamy czas do 20 października 2017r. Uwaga! We wniosku musimy podać takie same dane jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego do promocji.

Nagrody – ile biletów można wygrać?

Jeśli spełnimy już wszystkie warunki i prawidłowo przystąpimy do promocji. Pozostaje nam aktywne korzystanie z konta przez trzy miesiące. Aby wygrać bilety musimy w każdym z miesięcy od października do grudnia zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł. Maksymalnie możemy wygrać 6 biletów do multikina. To ile biletów wygramy zależy tylko od nas. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki otrzymamy 2 bilety. Poniżej w skrócie:

  • 01 października 2017 r. do dnia 31 października 2017 r – jeśli zapewnimy wpływ na konto 1000 zł i dokonamy płatności kartą na min. 300 zł – otrzymamy 2 bilety
  • 01 listopada 2017 r. do dnia 30 listopada 2017 r – jeśli zapewnimy wpływ na konto 1000 zł i dokonamy płatności kartą na min. 300 zł – otrzymamy 2 bilety
  • 01 grudnia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2017 r – jeśli zapewnimy wpływ na konto 1000 zł i dokonamy płatności kartą na min. 300 zł – otrzymamy 2 bilety

Nagrody zostaną przekazane za pomocą wiadomości sms w terminach:

  • 30 listopada 2017r – nagrody za pierwszy miesiąc
  • 5 stycznia 2018r – nagrody za drugi miesiąc
  • 31 stycznia 2018r – nagrody za trzeci miesiąc

W momencie przykazania nagród(daty powyżej), nadal musimy być posiadaczem Konta i Karty(karta nie może być zablokowana lub zastrzeżona)

Przekazane nagrody możemy wykorzystać do 30.06.2018r. Każdy kod, który otrzymamy możemy wymienić na dowolny seans w technologii 2D w kinach Multikino i Silver Screen w Polsce.

Promocja Filmowe Konto jest dość prosta. Jeśli mamy pewność, że zapewnimy wpływy na konto, a płatności kartą w wysokości 300 zł nie stanowią problemu to śmiało możemy startować. Przypominamy, że bank premiuje jedynie 1000 pierwszych rejestracji w promocji.

Zachęcamy również do zapoznania się z analizą Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

Dokumenty

Share This