Trwa druga edycja promocji Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao S.A, w której podobnie jak w pierwszej edycji możemy zyskać 1200 zł premii plus darmowe prowadzenie konta i kartę do konta przez rok. Aby uzyskać całą premię do spełnienia jest dużo warunków – niektóre z nich nie należą do najprostszych.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 września 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: trudne – do osiągnięcia max premii potrzeba spełnić dużo warunków, wymagana jest umowa o terminal, kredyt/pożyczkę oraz leasing

DO ZDOBYCIA: nawet 1200 zł w gotówce

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.09.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Uczestnikami promocji mogą być przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą lub otwierający taką działalność, nie posiadający konta w Banku Pekao SA lub Idea Banku w okresie od 1.10.2019r do 30.06.2021r. Poniżej zapis z regulaminu promocji

Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali w Banku lub w Idea Banku S.A. rachunek rozliczeniowy w dowolnym czasie pomiędzy 1 października2019 r. a 30 czerwca2021r. Posiadanie rachunku oszczędnościoworozliczeniowego dla osób fizycznych w Banku lub w Idea Banku S.A.nie wyklucza uczestnictwa przedsiębiorcy w promocji.

Jak przystąpić do promocji

W promocji zawieramy umowę o Konto Przekorzystne Biznes z kartą debetową do konta i dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24. Musimy również zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym. Aby zdobyć pełną premię konto powinniśmy otworzyć poprzez stronę Banku – online, bankowość elektroniczną Pekao24 lub aplikację mobilną PeoPay. 

Jakie warunki należy spełnić

W promocji premia podzielona jest na kilka części. Aby zyskać każdą z nich trzeba spełnić ściśle określone regulaminem warunki:

Pierwsze 100 zł otrzymamy za dokonanie rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej poprzez Profil Zaufany, który dostępny jest w usłudze bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay – etap ten można uznać za zakończony jeśli nasza działalność w CEIDG będzie miała status „Aktywny”

Kolejne 100 zł zdobędziemy, gdy w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy po otwarciu rachunku spełnimy trzy warunki:

 • wykonamy min. 1 przelew do ZUS na kwotę minimum 100 zł oraz
 • wykonamy co najmniej 1 płatność kartą debetową na kwotę minimum 100 zł oraz
 • wykonamy co najmniej 1 przelew  (inny niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay na kwotę minimum 100 zł.

Trzecią premię w wysokości 50 zł otrzymamy, gdy zapewnimy wpływy na konto na sumę min 5 000 zł miesięcznie przez okres 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy.

Czwarta premia w kwocie 50 zł będzie nam przyznana, pod warunkiem, że umowę o rachunek firmowy zawrzemy za pomocą strony internetowej – online lub w przypadku posiadaczy konta osobistego w Banku poprzez bankowość elektroniczną Pekao24 lub za pomocą aplikacji mobilnej lub przez konsultanta na infolinii Banku.
Piąta premia w kwocie 200 zł zostanie nam przyznana, gdy zawrzemy umowę o terminal płatniczy oraz przyjmiemy płatności na łączną kwotę 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku. Z tej premii skorzystać mogą przedsiębiorcy, którzy nie działają w branży:

 • biura turystyczne,
 • kantory,
 • lombardy,
 • agencje towarzyskie,
 • kasyna,
 • sprzedaż detaliczna broni i amunicji,
 • produkcji broni i amunicji

Szósta premia w kwocie 200 zł będzie nam wypłacona, gdy w terminie 3 pełnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyliśmy rachunek, wykonamy transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Banku na wartość minimum 20 000 zł.

Siódma premia w wysokości 100 zł trafi do nas, gdy zawrzemy umowę leasingową z Pekao Leasing oraz wykonamy przez okres 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o konto firmowe minimum 1 przelewy miesięcznie na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie. 

Kolejna część premii zostanie nam wypłacona za zawarcie z Bankiem umowy o kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową w ciągu 6 miesięcy po otwarciu rachunku. Kwota premii zależy od kwoty kredytu lub pożyczki:

 • 200 zł premii za zawarcie umowy na kwotę minimum 20 000 zł
 • 300 zł na kwotę co najmniej 50 000 zł
 • 400 zł na kwotę co najmniej 100 000 zł.

Uwaga! Ponadto biorąc udział w promocji zyskujemy darmowe prowadzenie konta oraz brak opłat za kartę przez 12 miesięcy rozpoczynając od pierwszego miesiąca następującego po otwarciu konta.

Nagrody

Premia przyznana za otwarcie działalności gospodarczej zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym naszą działalność zostanie zarejestrowana w CEIDG. Pozostałe premie będą wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji na konto firmowe otwarte w promocji.

Maksymalna nagroda jest z pewnością zachęcająca, jednak trudno będzie ją zdobyć. Warunków jest dużo i nie są proste. Wymagana jest umowa o terminal oraz przyjęcie płatności na terminalu na określoną kwotę. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze zaciągnąć pożyczkę/kredyt jak również leasing. Dobrą wiadomością jest fakt, że nawet jeśli nie spełnimy „najtrudniejszych warunków” to i tak możemy zgarnąć kilkaset złotych premii.

 

 

Przydatne Dokumenty

Pin It on Pinterest