W drugiej edycji promocji konta firmowego Konto Firma + w Idea Banku zarobimy nawet do 300 zł za wykonywanie przelewów do ZUS – Bank zwróci nam 10% wartości ZUS.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 31 stycznia 2021r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 1000 szt.
  • Do zdobycia: 300 zł zwrotu za przelewy do ZUS(max. 50 zł miesięcznie)
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 31.01.2021 roku. Z promocji może skorzystać 1000 pierwszych osób.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy w okresie ostatnich 6 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadali żadnego z rachunków- rozliczeniowego, oszczędnościowego, walutowego w Banku prowadzonego dla jednoosobowej działalności gospodarczej. dodatkowo z promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy wcześniej brali udział w promocji Premiowanie za bankowanie

Jak przystąpić do promocji

W promocji zawieramy umowę o Konto Firma + wraz z kartą debetową oraz bankowością elektroniczną. O konto zawnioskujemy za pomocą strony internetowej, bankowości elektronicznej lub w oddziale Banku

Musimy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym oraz zgodę na marketing elektroniczny i telefoniczny.

Po zawarciu umowy o konto, lecz nie dłużej niż przed upływem 14 dni powinniśmy w bankowości internetowej wypełnić formularz przystąpienia do promocji oraz zaakceptować regulamin promocji.

Jakie warunki należy spełnić

Aby zdobyć premię powinniśmy przez 6 miesięcy od momentu przystąpienia do promocji wykonać przelew do ZUS, a Bank zwróci nam 10% opłaconej składki ZUS, maksymalnie 50 zł miesięcznie, a łącznie 300 zł.

Nagrody

Jeśli umowę o konto zawrzemy do 7 dnia kalendarzowego miesiąca, premia zostanie naliczona za miesiąc, w którym podpiszemy umowę. Dla pozostałych umów pierwsza premia zostanie naliczona za miesiąc następujący po miesiącu, w którym została zawarta umowa. Premia zostanie nam wypłacona do 15 dnia kalendarzowego miesiąca następującego po miesiącu, w którym premia została naliczona.

Dokumenty

Pin It on Pinterest