W Citi Banku znajdziemy prawdziwą kumulację promocji. Po pierwsze za założenie karty kredytowej Citi Simplicity możemy otrzymać kartę podarunkową do Biedronki o wartości aż 300 zł oraz darmową obsługę karty. Po drugie w promocji konta osobistego zarobimy 200 zł w formie bonu do Intersportu, a po trzecie w programie poleceń zyskamy nawet 300 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 5 kwietnia 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: karta podarunkowa do Biedronki o wartości 300 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do dnia 05.04.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Korzystając z promocji musimy być nowym klientem Banku, który od 1.01.2019r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku. Okres kadencji w promocji został skrócony w porównaniu z poprzednimi promocjami karty. Dodatkowo powinniśmy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być prowadzona co najmniej 2 lata.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity za pomocą strony promocji oraz zawrzeć umowę o kartę. Po zawnioskowaniu o kartę, w ciągu 10 dni powinniśmy dostarczyć do Banku dokument potwierdzający nasze dochody np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

Jakie warunki należy spełnić

Następnie mamy do spełnienia dwa warunki. Po pierwsze powinniśmy zalogować się minimum jeden raz do bankowości internetowej CitiBank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile, a po drugie wykonać płatności kartą na kwotę minimum 1000 zł. Pierwszy warunek spełniamy do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, a drugi do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

Po spełnieniu powyższych warunków możemy się starać o zwolnienie z opłaty za obsługę karty przez 12 miesięcy, pod warunkiem, że comiesięcznie wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. W podstawowej ofercie karty comiesięczna opłata za kartę wynosi 12 zł, a możemy być z niej zwolnieni po dokonaniu płatności na kwotę 1000 zł. O zwolnienie z opłaty możemy się starać od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę. Bank zwróci nam opłatę do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonamy płatności.

Nagrody

O przyznaniu nagrody informację znajdziemy w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagroda zostanie nam przekazana w postaci e-kodu w serwisie bankowości w ciągu 60 dni od dnia otrzymania informacji o jej przyznaniu, pod warunkiem, że nasza karta pozostanie aktywna. Na wykorzystanie karty podarunkowej będziemy mieli 6 miesięcy, możemy z niej korzystać kilka razy.

200 zł do Intersport

Jeśli rozważamy założenie konta osobistego w Banku, możemy skorzystać z promocji. Więcej o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/karta-podarunkowa-o-wartosci-200-zl-na-zakupy-produktow-marki-salomon-w-intersport-promocja-citikonta

Do 300 zł za polecenie karty

Po założeniu karty kredytowej, z łatwością możemy powiększyć naszą premię, przystępując do Programu Poleceń. Więcej o Programie znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/nawet-300-zl-za-polecenie-karty-kredytowej-w-citi-banku-program-polecen-dla-obecnych-posiadaczy-karty

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest