Trwa promocja Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas skierowana szczególnie do osób lubiących czytać. Możemy w niej zdobyć dostęp do serwisu Legimi, w której będziemy mieli nielimitowany dostęp do e-booków i audiobooków. W promocji możemy zyskać też nagrodę dodatkową, a jest nią bon do Biedronki o wartości 50 zł. Łączna wartość nagrody w promocji wynosi 364,93 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 10 stycznia 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 3000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale warunki trzeba spełniać przez kilka miesięcy

DO ZDOBYCIA: bon do Biedronki – 50 zł oraz dostęp do Legimi

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

64 days : 01 hrs : 32 mins : 48 secs
Skorzystaj z promocji!

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji może skorzystać osoba, która w okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz na dzień składania wniosku nie jest stroną umowy ramowej z Bankiem

Jak przystąpić do promocji

Na początku rejestrujemy się w promocji poprzez przesłanie formularza wraz z następującymi oświadczeniami:

  • zaakceptowanym regulaminem promocji,
  • wyrażoną zgodą na przetwarzanie przez
  • przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz
  • zgodą na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

W kolejnym kroku, za pomocą linka promocyjnego, składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Umowę o konto musimy zawrzeć w terminie do 24.01.2021r za pomocą:

  • strony internetowej, gdzie weryfikacja tożsamości nastąpi w obecności kuriera, który dostarczy umowę lub
  • aplikacji mobilnej, gdzie następuje wideoweryfikacja

Jakie warunki należy spełnić

Pierwszy e- kod do serwisu Legimi otrzymamy w lutym 2021r za wykonanie jednego przelewu z bankowości elektronicznej oraz zapewnienie wpływu na kwotę 500 zł w styczniu 2021r.

E-kody na kolejne miesiące możemy otrzymać, gdy w każdym z miesięcy w okresie luty- lipiec wykonamy co najmniej 4 przelewy z bankowości elektronicznej oraz zapewnimy wpływ w wysokości 500 zł.

Ponadto, jeśli będziemy posiadaczami otwartego w promocji konta w dniu 31.08.2021 r zostanie nam przyznana dodatkowa nagroda, którą jest bon do Biedronki o wartości 50 zł.

Jako przelew Bank zaakceptuje zwykle przelewy Elixir z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych dokonanych za pomocą systemów płatności: DotPay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

Natomiast jeśli chodzi o wpływy Bank nie uwzględni wpływów pochodzących z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

Informację o każdej przyznanej nagrodzie otrzymamy do 20 dnia miesiąca  następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.  Nagrody zostaną nam przekazane wiadomością SMS do 28 dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o ich przyznaniu. Każdy e- kod do serwisu Legimi ważny jest 10 miesięcy od momentu go otrzymania.

Bon do Biedronki otrzymamy do dnia 30.09.2021 za pomocą sms-a. Bon ważny jest do 30.04.2022r.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest