PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Rozpoczęła się kolejna edycja promocji skierowanej przede wszystkim do osób aktywnych fizycznie. Za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas i spełnienie warunków aktywnego korzystania z konta, otrzymamy karnety OK System o łącznej wartości 378 zł.

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić od dnia 15.02.2019 roku do czasu osiągnięcia liczby 1500 wniosków promocyjnych. Promocja trwa najpóźniej do 15.03.2019 roku.

O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje za pomocą strony.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które w ciągu ostatnich 2 lat nie miały zawartej umowy o rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w Banku BGŻ BNP Paribas oraz w Raiffeisen Banku. Bank wyklucza również osoby, które w dniu składania wniosku są stroną umowy ramowej z Bankiem. Po niżej zapis z regulaminu:

nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej; w okresie 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczami ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo –rozliczeniowego w Banku oraz, przed przejęciem przez Bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska S.A. z dniem 31.10.2018 r.-w Raiffeisen Polbank;

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić formularz rejestracyjny poprzez stronę promocji.

W formularzu wymagane jest od nas zaakceptowanie zgód: zgody na warunki Regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika i przekazanie ich bankowi w zakresie promocji oraz zgody na przekazanie informacji organizatorowi o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymamy informację e-mail o objęciu nas promocją. A potem wystarczy, że złożymy przez internet za pomocą otrzymanego linka promocyjnego wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Umowę możemy zawrzeć przy pomocy kuriera. Czas na jej podpisanie mamy do 29.03.2019 roku.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwsza nagroda trafi do nas, jeśli w kwietniu 2019 roku wykonamy płatności kartą o łącznej wartości 200 zł oraz otrzymamy wpływ na konto na kwotę minimalną 1000 zł. Ponadto musimy dokonać minimum jednego przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile.

Uwaga! Bank nie uwzględni wpływu, jeśli będzie przelewem z innego rachunku bankowego należącego do nas prowadzonego przez Bank BGŻ BNP oraz BGŻ Optima, wpłatą gotówkową oraz będzie to przelew z rachunku kredytowego.

Poza tym z promocji wyłączone są transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Spełnienie warunków promocji w kwietniu upoważnia nas do dalszego uczestnictwa w promocji. Aby otrzymać w każdym miesiącu od maja 2019 r do września 2019 r musimy spełnić takie same warunki co w pierwszym miesiącu promocji.

Nagrody

W ramach promocji możemy dostać łącznie 6 nagród o wartości 63 zł każda. Łącznie do zdobycia mamy nagrodę o wartości 378 zł

Nagrodę w promocji stanowi karnet do wykorzystania w obiektach sportowych współpracujących z OK System na zajęcia sportowe 2 razy w tygodniu.  Listę miejsc, w których możemy wykorzystać karnet znajduje się tutaj: kontodlaaktywnych.pl/lista_obiektow.pdf

Nagrodę otrzymamy w postaci karnetu elektronicznego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Karnet jest aktywny w kolejnym miesiącu, po jego otrzymaniu. Na przykład, gdy spełnimy warunki promocji w kwietniu, karnet otrzymamy w maju, a korzystać z niego będziemy mogli w czerwcu.

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody dostaniemy na e-mail podany podczas rejestracji. W mailu zostaną uwzględniona instrukcja założenia paneli użytkownika OK System. Aby otrzymywać nagrody musimy założyć panel.

Pula nagród to tylko 1500 rejestracji. Poprzednie edycje zakończyły się bardzo szybko, a zatem trzeba się spieszyć 🙂

Dokumenty

Share This