PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa bardzo atrakcyjna promocja karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas, za założenie karty kredytowej możemy otrzymać do 400 zł w formie bonu do wykorzystania na Allegro. Zapraszamy do analizy promocji😊

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić od dnia 1.02.2019 roku do czasu osiągnięcia liczby 4000 wniosków promocyjnych. Promocja trwa najpóźniej do 31.03.2019 roku. Dlatego im szybciej, tym lepiej.

O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje za pomocą strony

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie miały zawartej umowy o kartę kredytową w Banku BGŻ BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić formularz rejestracyjny poprzez stronę

W formularzu wymagane jest od nas zaakceptowanie zgód: zgody na warunki Regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika i przekazanie ich bankowi w zakresie promocji oraz zgody na przekazanie informacji organizatorowi o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego skontaktuje się z nami pracownik Banku i pomoże w  procedurze wnioskowania o kartę. Następnie musimy zawrzeć umowę o kartę Kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold

Jakie warunki należy spełnić

Warunki, jakie musimy spełnić, aby trzymać nagrodę są bardzo proste. Bon o wartości 100 zł na zakupy na Allegro dostaniemy, jeśli w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę, wykonamy płatności bezgotówkowe kartą kredytową na łączną wartość 1000 zł. Mamy szansę zdobyć nagrodę o wartości 100 zł przez kolejne 4 miesiące. Zatem do zdobycia mamy łącznie 400 zł

Transakcje bezgotówkowe akceptowane w ramach promocji:

  • płatności kartą za usługi lub towary w sklepach stacjonarnych, internetowych
  • operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z karty
  • wypłata gotówki kartą z bankomatu

Brak wypełnienia warunków promocji w jednym z miesięcy, nie wyklucza z możliwości uzyskania nagrody w pozostałych miesiącach.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy do 7 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagrodę możemy odebrać poprzez stronę internetową www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od dnia jej udostępnienia. Aby zalogować się na stronę potrzebny będzie identyfikator klienta- nadany przez bank oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL.

Nagrodę musimy wykorzystać najpóźniej do 15.02.2020 roku.

Dokumenty