PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa promocja Konta Priority w City Banku, do zdobycia mamy 150 zł za spełnienie jednego warunku – regularnej wpłaty na konto z tytułu wynagrodzenia. Ponadto zyskujemy darmowe prowadzenie konta internetowego. Zapraszamy do analizy promocji 🙂

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 5.03.2019r.    

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które po 1.01.2017 r nie posiadały żadnego produktu banku.

Jak przystąpić do promocji

Przystąpić do promocji możemy wypełniając formularz poprzez stronę internetową.Następnie musimy zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie konta. Podczas zakładania konta wymagane udzielenie zgód marketingowych – na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną.

Jakie warunki należy spełnić

Możemy zdobyć nagrodę w wysokości 30 zł miesięcznie przez 5 kolejnych miesięcy, czyli razem mamy do zdobycia 150 zł. Nagroda trafi do nas, jeśli spełnimy jeden warunek – wystarczy, że przez 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzymy konto zarejestrujemy na naszym koncie wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Wpłatą nie może być przelew wykonany z innego rachunku prowadzonego przez CityBank.

Dodatkowo otwierając Konto City Priority w promocji możemy zyskać zwrot prowizji za pierwszą w miesiącu transakcję walutową- do kwoty 20 000 zł, w wysokości 4% wartości transakcji wszystkich walut, oprócz franków szwajcarskich, dla których zwrot wyniesie 0,8% dla transakcji dokonanych w dni robocze oraz 3% w dniach weekendowych i świątecznych.

Zwrot prowizji możemy otrzymywać przez okres 12 miesięcy, jeśli przez 12 miesięcy na nasze konto wpływać będzie wynagrodzenie w wysokości minimum 1000 zł.

Nagrody

Każda nagroda zostanie nam przekazana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Dokumenty