źródło: bzwbk.pl

Ruszyła promocja, w której do zdobycia mamy nawet 150 zł. Nagrodę będziemy mogli wydać w serwisie Pyszne.pl. Promocja jest powiązana z Kontem Jakie Chcę w BZ WBK. Zapraszamy do analizy oferty

Do kiedy trwa promocja

Do promocji można przystąpić do 30 czerwca 2018r. Uwaga! Liczba nagród jest ograniczona

Kto może przystąpić do promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o konto w promocji nie posiadały, ani nie współposiadały konta w BZ WBK. W zasadzie jak w każdej promocji również i tutaj wyłączeni są pracownicy organizatora promocji czyli Banku. Oto zapis z regulaminu promocji:

…w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o Konto („Wniosek”) nie posiadały i nie były współwłaścicielami konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK

Jak przystąpić do promocji

Jeśli chcemy skorzystać z promocji musimy w pierwszej kolejności złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę z usługami BZWBK24 oraz kartą VISA Dopasowaną na stronie promocji. Podczas składania wniosku należy zaakceptować zgodę na konta telefoniczny i drogą elektroniczną w celach marketingowych.

Po złożeniu wniosku należy zawrzeć umowę. Na zawarcie umowy mamy czas do 30 czerwca 2018r. Możemy zrobić to na trzy sposoby:

  • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku – wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł (kwota przelewu zostanie zwrócona). Uwaga! Dane na koncie w dowodzie osobistym oraz złożonym wniosku muszą być takie same (we wniosku będziemy musieli załączyć zdjęcie dowodu osobistego)
  • za pośrednictwem kuriera – kurier dostarcza dokumenty, które podpisujemy w dogodnym dla nas miejscu i czasie (we wniosku będziemy musieli załączyć zdjęcie dowodu osobistego)
  • za pomocą rozmowy wideo z doradcą – jeśli mamy urządzenie z kamerą oraz dostępem do internetu.

Warunki do spełnienia i nagrody

Za otwarcie Konta jakie Chcę zgodnie z zasadami promocji oraz wyrażenie wymaganych zgód marketingowych otrzymamy Nagrodę I czyli voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.

Jeśli dodatkowo do 15 lipca 2018r. dokonamy płatności kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 150 zł otrzymamy Nagrodę II czyli voucher o wartości 100 zł również do wykorzystania w serwisie pyszne.pl.

W sumie w promocji możemy zgarnąć 150 zł za spełnienie łatwych warunków. Nagrody są wysyłane do 20 sierpnia 2018r na adres email podany podczas składania wniosku. Nagrody są ważne do 31 grudnia 2018r. Korzystacie z serwisu Pyszne.pl? Planujecie otworzyć lub zmienić konto w banku? Jest okazja 🙂

Liczba nagród

Liczba nagród jest ograniczona. Zarówno w przypadku pierwszej jak i drugiej nagrody liczba nagród to 1000 szt

Dokumenty

.

Share This