Z początkiem Nowego Roku mamy zupełnie nowe warunki promocji Konta Przekorzystnego w Banku Pekao S.A. Choć wysokość premii pozostała bez zmian i nadal wynosi 100 zł. Teraz premię otrzymamy za wykonane płatności kartą, bowiem Bank zwróci nam 10% wartości od wykonanych transakcji.

Nadal możemy zaoszczędzić, gdy zarejestrujemy swoją kartę w Programie Bezcenne Chwile, gdy przystąpimy do Programu Poleceń, a także gdy założymy kartę kredytową, w nowej promocji Banku.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale trzeba dokonać płatności kartą na kwotę 1000 zł, aby uzyskać 100 zł zwrotu

DO ZDOBYCIA: 100 zł w gotówce

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

64
days
:
00
hrs
:
35
mins
:
38
secs

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.03.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji można przystąpić jako nowi klienci banku, którzy nie posiadali rachunku płatniczego lub terminowej lokaty oszczędnościowej w Banku w okresie od 4.01.2019r. do 31.12.2020r.

Jak przystąpić do promocji

W promocji zawieramy umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą i aplikacją PeoPay. Musimy również potwierdzić zapoznanie się z regulaminem promocji.

Co istotne – zgodnie z regulaminrm umowę powinniśmy sfinalizować online na jeden z dwóch sposobów: poprzez stronę internetową Banku lub poprzez aplikację mobilną PeoPay. Swoją tożsamość potwierdzimy za pomocą selfie. Tylko, gdy z jakiś powodów nie uda nam się zawrzeć umowy w wyżej wymieniony sposób, uwzględnione zostanie podpisanie umowy w oddziale Banku.

Jakie warunki należy spełnić

Po założeniu konta wystarczy, że będziemy wykonywać płatności kartą wydaną do konta za zakupy w Internecie i sklepach stacjonarnych w okresie od dnia założenia konta do końca trzeciego miesiąca po otwarciu rachunku. Bank zwróci nam 10% od wartości zakupów, jednak nie więcej niż 100 zł. Więc, aby otrzymać 100 zł premii musimy wydać 1000 zł.

Aby otrzymać mobeyback powinniśmy spełnić jeszcze dwa warunki, a mianowicie zapewnić wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonać jedną transakcję kartą. Oba warunki musimy spełnić przez trzy pełne miesiące następujące po dniu przystąpienia do promocji.

Jako wpływu Bank nie uzna wpłaty gotówkowej, wpływu środków z rozliczenia depozytów terminowych lub pożyczki lub kredytu jak również przelewu wewnętrznego.

W ramach promocji nie zostaną uznane transakcje o następujących kodach MCC:

 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 5122 – określający m.in. właścicieli aptek,
 • 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych,
 • 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
 • 5912 – określający drogerie i apteki,
 • 5921 – określający sklepy z piwem, winem, alkoholem,
 • 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków),
 • 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów),
 • 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi),
 • 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
 • 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty),
 • 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
 • 8999 – określający wolne zawody,
 • 9311 – określający podatki

Zgodnie z powyższym zapisem w ramach promocji nie możemy płacić za zakupy m.in. w aptekach, drogeriach, czy sklepach monopolowych.

Nagrody

Termin wypłacenia nagrody zależy od momentu otwarcia konta. Bowiem dla kont otwartych w styczniu nagroda zostanie wypłacona do 31.05.2021r, dla konto otwartych w lutym do 30.06.2021r, a dla kont otwartych w marcu do 31.07.2021r. Nagroda za spełnienie warunków promocji zostanie przelana na konto otwarte w promocji.

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest