W listopadowej promocji Konta 360° i Konta 360° Student w Millennium Banku zarobić możemy łącznie 250 zł  100 zł zostanie nam wypłacone w postaci bonu na Zalando, a pozostałe 150 zł otrzymamy w gotówce. Wystarczy, że założymy konto i będziemy z niego aktywnie korzystać.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 30 listopada 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 2000 szt.
  • Do zdobycia: 100 zł na Zalando i 150 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy możemy przystąpić do promocji

Z promocji możemy skorzystać do dnia 30.11.2020r. Należy pamiętać, że pula nagród jest ograniczona i wynosi tylko 2000 szt. W przypadku wyczerpania puli nagród promocja zostanie zakończona wcześniej

Kto może wziąć udział w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które na dzień rozpoczęcia promocji tj. 2.11.2020r nie posiadały w Banku żadnego produktu, nie są stroną jakiejkolwiek umowy z bankiem i nie są byłymi klientami Banku, którzy brali już udział w akcji promocyjnej Konta 360° lub Konta 360° Student. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

2. Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

3.Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że do 30.11.2020r zawrzemy umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz w kartą debetową za pośrednictwem strony promocji oraz wyrazimy zgodę przetwarzanie danych w celu otrzymywania informacji handlowych lub marketingowych.

Umowę podpiszemy poprzez kuriera lub zdalnie, wykonując selfie. Jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy za pomocą kuriera, to musimy zawnioskować o konto odpowiednio wcześniej, by zdążyć podpisać umowę do dnia 30.11.2020r. W sytuacji, gdy założymy konto na selfie należy do dnia 30.04.2021 roku potwierdzić swoją tożsamość w dowolnej placówce Banku.

Już za samo zawarcie umowy o konto dostaniemy pierwszą nagrodę, którą jest 100 zł w postaci bonu do wykorzystania na Zalando. Jeśli chcemy dodatkowo zarobić 150 zł w gotówce musimy spełnić warunki opisane poniżej.

150 zł premii – jakie warunki należy spełnić

Premię w kwocie 150 zł zyskamy za aktywne korzystanie z konta. Mianowicie, gdy w każdym z czterech miesięcy – grudniu, styczniu, lutym i marcu zapewnimy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz wykonamy co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub za pomocą BLIK.

Ponadto do 31.03.2021r powinniśmy chociaż raz dokonać zbliżeniowej płatności telefonem oraz co najmniej jeden raz zalogować się do aplikacji mobilnej Banku.

Spełnienie powyższych warunków, zagwarantuje nam otrzymanie nagrody oraz dodatkowo zwolni nas z opłaty za korzystanie z konta.

Nagroda

Premia pieniężna zostanie nam wypłacona na konto otwarte w promocji do dnia 30.04.2021r, natomiast bon otrzymamy w formie elektronicznego kodu sms-em na numer podany we wniosku o konto, najpóźniej do 20.12.2020r. Do czasu otrzymania nagród nie możemy rozwiązań ani wypowiedzieć zawartej umowy o Konto oraz nie możemy cofnąć zgód marketingowych.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest