screen: bankujesz-zyskujesz.pl

screen: bankujesz-zyskujesz.pl

W tym wpisie przedstawimy program lojalnościowy ING Banku Śląskiego Bankujesz-Zyskujesz.pl. Program jest przeznaczony zarówno dla osób fizycznych jaki i przedsiębiorców, a zatem może korzystać z niego właściwie każdy.

Na początku sprawdźmy w jaki sposób możemy przystąpić do programu. ING Bank Śląsk udostępnia swój program lojalnościowy w bardzo prosty sposób. Wszystko co musimy zrobić to założyć konto w ING Banku Śląskim z dostępem do bankowości internetowej w ING BankOnline. Po za tym nie musimy nic robić. Nigdzie nie musimy się rejestrować, nie potrzebujemy również żadnych dodatkowych kart czy kuponów 🙂

Program bankujesz-zyskujesz polega na zbieraniu punktów. Punkty są nam przyznawane za każdą płatność dokonaną kartą ING Banku Śląskiego. Wystarczy, że będziemy płacili kartą np. za codzienne zakupy, za paliwo na stacjach paliw, za zakupy przez internet, a za każdym razem będziemy otrzymywali punkty.

Ile punktów możemy zyskać? W programie bankujesz-zyskujesz za każde 5 zł wydane kartą ING otrzymamy 1 punkt. Punkty przyznawane za dokonane transakcje są zaokrąglane w górę. Oto krótki przykład: za transakcję kartą na kwotę 6,99zł otrzymamy 2 punkty bankujesz-zyskujesz. Dla lepszego zrozumienia sposobu przyznawania punktów poniżej podajemy kilka transakcji i liczbę punktów przyznanych za te transakcje:

 • transakcja za 27 zł – otrzymujemy 6 punktów bankujesz-zyskujesz
 • transakcja za 50 zł – otrzymujemy 10 punktów bankujesz-zyskujesz
 • transakcja za 300 zł – otrzymujemy 60 punktów bankujesz-zyskujesz

W jaki sposób możemy skorzystać z uzbieranych punktów? Dzięki uzbieranym punktom możemy kupować produkty dostępne w programie w specjalnych cenach. Zdobyte punkty możemy również wymieniać na kody rabatowe. Na stronie programu bankujesz-zyskujesz znajdziemy katalog produktów, które możemy kupić w promocyjnych cenach. Produkty są podzielone według następujących kategorii:

 • Aktywność i zdrowie
 • Moda i uroda
 • Dla dzieci
 • AGD
 • Kultura i rozrywka
 • Elektronika i multimedia
 • Dom i ogród
 • Zniżki i rabaty

Produkty dostępne w programie są bardzo zróżnicowane dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dla stronie programu znajdziemy też bardzo pomocny symulator punktów, dzięki któremu sprawdzimy ile punków uzyskamy podczas dokonania płatności na określoną kwotę. Zasada działania symulatora jest bardzo prosta. Wystarczy przesunąć suwak ustawiając go na odpowiedniej kwocie. Symulator wyświetli nam liczbę punktów jaką uzyskamy po miesiącu, po 3 miesiącach, po 6 miesiącach, po roku, a dodatkowo wyświetli nam produkty, które będziemy mogli nabyć za taką liczbę punktów.

Liczbę uzbieranych punków możemy możemy kontrolować na 3 sposoby:

 • logując się do systemu ING BankOnLine
 • na infolinii bankujesz-zyskujesz
 • w oddziale banku

Oto przykładowe produkty dostępne w bankujesz-zyskujesz. Przy każdym produkcie znajdziemy informację o liczbie punktów potrzebnych do kupienia produktu i cenę jaką musimy zapłacić.

produkt-bankujesz-zyskujesz

ekspresy do kasy; screen: bankujesz-zyskujesz.pl

 

Oprócz produktów, które możemy kupić w bankujesz-zyskujesz, bardzo fajnym rozwiązaniem jest możliwość wymiany uzbieranych punktów na kody rabatowe. Przykładowo za 300 uzbieranych punktów możemy uzyskać 25% zniżki na zakupy w sklepie ANSWEAR.com(szczegóły na stronie bankujesz-zyskujesz.pl)

Jedną z największych zalet programu lojalnościowego bankujesz-zysujesz jest bardzo prosty sposób zbierania punktów. Nic nie musimy robić. Po każdej transakcji punkty automatycznie są doliczane do naszego konta. Po jakimś czasie możemy po prostu kupić tańsze produkty. Aby zbierać punty wystarczy nam konto w ING Banku Śląskim z dostępem do bankowości internetowej w ING BankOnline oraz karta, którą będziemy dokonywać płatności.

Regulamin programy znajdziemy na stronie: http://bankujesz-zyskujesz.pl/regulamin-programu

Szczegóły konta w ING Banku Śląskim można znaleźć na stronie wybieramkonto.pl/ing-bank

Share This