źródło: bankomania.pkobp.pl

źródło: bankomania.pkobp.pl

Dziś kilka słów na temat konkursu „Bank of the Year”. Konkurs jest organizowany raz w roku przez miesięcznik „The Banker”, który z kolej należy do „Financial Times”. Miesięcznik cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Należy on do grupy prestiżowych magazynów, których główną tematyką jest: bankowość jak również gospodarka czy szeroko rozumiane finanse.

„The Banker” dokonuje dokładnej analizy finansowej banków w danym kraju, analizuje ich strategie, plany rozwoju i realizowane projekty. Na podstawie dokonanych analiz wyłania zwycięzcę – jeden bank w danym kraju.

W 2014 roku „statuetkę Brackena” otrzymał PKO Bank Polski. Tegoroczna ceremonia rozdania nagród odbyła się dokładnie 27 listopada w Londynie.

PKO Bank Polski został doceniony między innymi za bardzo dobre wyniki finansowe, zwiększenie swoich udziałów na rynku oraz umocnienie się na pozycji absolutnego lidera bankowości w kraju.

Z pośród wszystkich banków działających na rynku Polskim to właśnie PKO Bank Polski po raz kolejny został wyróżniony przez miesięcznik „The Bankier”. Jak wiemy PKO stale się rozwija i wprowadza coraz to nowsze rozwiązania dla swoich klientów. W ostatnim czasie PKO BP bardzo sprawnie zakończył kolejny etap połączenia z Nordea Bank Polska. O fuzji prawnej banków możemy przeczytać w artykule: PKO Bank Polski i Nordea Bank Polska – fuzja prawna

Gratulujemy wygranej i życzymy kolejnych sukcesów. Mamy nadzieję, że PKO BP będzie stale się rozwijał, a jego produkty będą jeszcze bardziej korzystne dla klientów.

źródło: bankomania.pkobp.pl

Share This