EnveloBank – nowy bank z nową ofertą konta osobistego!

foto: EnveloBank

EnveloBank – tak nazywa się nowy bank, który zawitał na rynku. Jest to cyfrowa wersja Banku Pocztowego. W ofercie banku znajdziemy pełny przekrój produktów finansowych. To co interesuje nas najbardziej to oczywiście oferta konta osobistego pod nazwą EnveloKonto. Znajdziemy w niej sporo ciekawych rozwiązań, a zatem można pisać i pisać… (więcej…)

Konto Jakie Chcę w BZ WBK – dostosuj konto do swoich potrzeb

źródło: bzwbk.pl

Bank Zachodni WBK wprowadził do swojej oferty „Konto Jakie Chcę”. Nazwa konto nie jest przypadkowa, bo możemy dostosować konto do swoich potrzeb. Bank daje nam możliwość wyboru w jaki sposób będą pobierane niektóre opłaty i prowizje. Trzeba przyznać, że tego typu rozwiązanie jest nowością. Przeanalizujmy ofertę tego konta. (więcej…)

Volkswagen Bank – wycofanie z oferty kont dla klientów indywidualnych!!!

źródło: eurobank.pl

W związku ze zmianą profilu działalności Volkswagen Bank Polska S.A. wycofuje ze swojej oferty konta bankowe oferowane klientom indywidualnym. Bank będzie koncentrował się na rozwijaniu swojej oferty dla przedsiębiorców. Poniżej fragment komunikatu opublikowanego na stronie. Volkswagen Bank Polska S.A.

Uprzejmie informujemy, że Volkswagen Bank Polska S.A. („VW Bank”) przygotowuje się do połączenia z Volkswagen Bank GmbH z siedzibą w Niemczech i zmiany formy prawnej. Planowane przekształcenie połączone będzie z gruntowną zmianą profilu działalności na rynku polskim w zakresie usług depozytowych. Bank całkowicie wycofuje z oferty rachunki bankowe dedykowane Klientom Indywidualnym i zaprzestanie świadczenia na rynku polskim usług depozytowych dla tego segmentu klientów.

(więcej…)

T-mobile Konto to teraz Konto Freemium

Po krótkiej przerwie w pisaniu nadszedł czas na powrót i opisanie najważniejszych zmian jakie zaszły w ofertach bankowych. Dzisiaj skupimy się na zmianach, które już wprowadzono oraz na zmianach, które zostaną wprowadzone od 1 sierpnia 2016r. do oferty T-mobile Usługi Bankowe. Do jednej z najtańszych ofert kont bankowych, już niedługą zostaną wprowadzone nowe opłaty i prowizje.

konto-freemiumA zatem T-mobile Konto zostało zastąpione prze Konto Freemium. Dotychczasowa nazwa zniknęła ze strony banku wraz z wprowadzeniem nowej taryfy opłat i prowizji obowiązującej od 1 sierpnia. Do 31 lipca nie ma większych zmian w opłatach i prowizjach, dopiero od 1 sierpnia zaczną obowiązywać nowe opłaty.

Poniżej przedstawiamy jak wyglądają opłaty i prowizje w chwili obecnej i od 1 sierpnia czyli od momentu obowiązywania nowej taryfy opłat i prowizji. (więcej…)

Jak zmieniły się opłaty w Banku City Handlowy?

nowa-toipOd 1 marca nową taryfę opłat i prowizji wprowadził bank City Handlowy. Opłaty za CityKonto omawiane w naszym poradniku wzrosły. Konto jest jeszcze droższe. Jak wyglądają nowe opłaty i prowizje? W tym krótkim wpisie przedstawiamy najważniejsze zmiany dotyczące oferty CityKonto

Opłaty za prowadzenie konta przed zmianami:

  • 0 PLN gdy w danym miesiącu wpływy na konto min. 3 500 PLN
  • 6 PLN gdy w danym miesiącu wpływy na Konto Osobiste min. 2 000 PLN
  • 12 PLN w pozostałych przypadkach

Opłaty za prowadzenie konta po zmianach:

  • 3 PLN gdy w danym miesiącu wpływy na konto min. 3 500 PLN
  • 8 PLN gdy w danym miesiącu wpływy na Konto Osobiste min. 2 000 PLN
  • 15 PLN w pozostałych przypadkach

(więcej…)