HIT! 200 zł od Nest Banku w promocji zupełnie darmowego konta bankowego – pula nagród 650 szt

AKTYWNA DO: 04 CZERWCA 2019r (PULA NAGRÓD)

źródło: nestbank.pl

Ruszyła rekordowa premia w wysokości 200 zł za założenie Nest Konta wraz z kartą debetową oraz za zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia. Pula nagród jest naprawdę niewielka. W poprzednich edycjach promocja kończyła się po kilkunastu godzinach, więc trzeba się spieszyć (więcej…)

HIT! 250 zł w gotówce w promocji Konta Otwartego na Ciebie z BNP Paribas – pula nagród ograniczona

AKTYWNA DO: 9 CZERWCA 2019r (PULA NAGRÓD)

źródło: bnpprofi.pl

Promocje Konta Otwartego na Ciebie pojawiają się jak grzyby po deszczu. Tym razem za aktywne korzystanie z konta zdobyć możemy aż 250 zł w gotówce. Warunki promocji są niesamowicie łatwe do spełnienia. Zapraszamy do zapoznania się z promocją. (więcej…)

200 zł do wykorzystania w H&M w promocji Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat – pula nagród ograniczona

AKTYWNA DO: 31 LIPCA 2019r (PULA NAGRÓD)

Kolejna nagroda do zdobycia, tym razem w promocji Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat w Banku BNP Paribas. Za założenie konta oraz aktywne z niego korzystanie zyskamy e-kartę upominkową do sieci sklepów H&M o wartości 200 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji. (więcej…)

150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka w promocji Konta Otwartego na Ciebie – proste warunki i ograniczona pula nagród

AKTYWNA DO: 31 LIPCA 2019r (PULA NAGRÓD)

źródło: dzisiaj.bnpprofi.pl

Ruszyła promocja Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w Banku BNP Paribas, w której uzyskać możemy kartę podarunkową o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Warunki promocji są bardzo, bardzo proste. Zapraszamy do zapoznania się z promocją. (więcej…)

15 zł lub 40 zł za płatności bezgotówkowe w ING Banku Śląskim – dla obecnych klientów

AKTYWNA DO: 24 MAJA 2019r

Jeszcze jedna promocja skierowana do obecnych klientów ING Banku Śląskiego – tym razem nagradzane są płatności bezgotówkowe. ING Bank Ślaski często organizuje promocje dla swoich obecnych klientów W ramach promocji możemy otrzymać premię w wysokości 15 zł lub 40 zł. Zapraszamy do analizy promocji. (więcej…)