PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Rozpoczęła się kolejna edycja Programu Poleceń w Santander Bank, w której zarabia zarówno osoba polecająca za zapraszanie znajomych do udziału w promocji oraz osoba polecona, która otworzy Konto Jakie Chcę lub Konto VIP i spełni proste warunki promocji. Za polecenie osoba polecająca i polecona zyskuje 80 zł

Do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje do 30.04.2019 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Wziąć udział w promocji jako osoba polecona może osoba pełnoletnia lub osoba małoletnia, w imieniu której występuje Przedstawiciel Ustawowy, która jest nowym klientem banku i od 1 marca 2018 roku nie posiadała konta w Banku Santander.

Osoby małoletnie z Przedstawicielem Ustawowym mogą otworzyć konto tylko w Oddziale Banku. Osoby pełnoletnie otworzą konto również za pośrednictwem Aplikacji Santander mobile lub poprzez stronę internetową Banku

Skorzystać z promocji jako osoba polecająca może osoba pełnoletnia, która posiada konto w Santander Bank z Usługą Santander Internet. Ponadto konieczne jest wyrażenie zgód – na otrzymywanie informacji handlowych i przetwarzanie danych osobowych oraz podanie swojego numeru telefonu.

Jak przystąpić do promocji

W promocji będąc osobą poleconą musimy założyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP z kartą debetową i usługą Santander Internet. Obowiązkowo przy zakładaniu konta powinniśmy podać KOD POLECAJĄCEGO otrzymany od osoby, która jest aktualnie klientem banku.

Niezbędne jest też podpisanie zgody o zapoznaniu się z Regulaminem Programu i wyrażenie zgód, w tym zgody na informowanie Polecającego o czynnościach podejmowanych przez niego i bank w ramach Programu.

Aby przystąpić do promocji jako osoba polecająca musimy zalogować się w serwisie Santander Internet i pobrać KOD POLECAJĄCEGO. Również konieczne jest zaakceptowanie Regulamin Programu. Kod polecający udostępniajmy nowym klientom banku. Jeśli osoba polecona otworzy konto w banku i spełni warunki promocji na nasze konta trafi 80 zł – za każde polecenie konta.

Jakie warunki należy spełnić

Gdy już otworzymy konto powinniśmy spełnić jeszcze dwa łatwe warunki. Musimy minimum 1 raz zalogować się do Aplikacji Santander mobilnej lub do Santander Internet oraz wykonać zakupy kartą debetową, kartą mobilną debetową lub za pomocą usługi BLIK o minimalnej kwocie 300 zł. Czas na spełnienie warunków promocji mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę o konto.

Nagroda

Po spełnieniu warunków promocji zarówno osoba polecająca jak i osoba polecona otrzymają nagrodę w wysokości 80 zł. W programie możemy polecić nieograniczoną liczbę osób. Dodatkowo za każde 10 poleceń otrzymamy 100 zł.

80 zł + 200 zł

Jeśli nie posiadamy konta w Santander Bank Polska to program poleceń możemy połączyć z premią za wynagrodzenie. Tutaj znajdziemy szczegółową analizę promocji: http://wybieramkonto.pl/200-zl-za-przelew-wynagrodzenie-w-santander-bank-polska-80-zl-w-programie-polecen

Gdy otworzymy Konto Jakie Chcę lub Konto VIP i otrzymamy przelew z tytułu wynagrodzenia na nowo otwarte konto zyskamy premię w wysokości 50 zł miesięcznie. Nagrodę za przelew wynagrodzenia o wartości 50 zł możemy zdobyć przez kolejne 4 miesiące, razem do zyskania mamy 200 zł.

Konto Jakie Chcę

Analizę Konta Jakie Chcę znajdziesz na tej stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/santander-bank-polska

Dokumenty