PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Przystąp do Programu Poleceń w Santander Bank, zapraszaj znajomych i zarabiaj. Za każde polecenie otrzymasz 80 zł. Poniżej analiza programu 🙂

Do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Wziąć udział w promocji i polecać konto znajomym może osoba pełnoletnia, która posiada konto w Santander Bank z Usługą Santander Internet. Ponadto konieczne jest wyrażenie zgód – na otrzymywanie informacji marketingowych i przetwarzanie danych osobowych oraz podanie swojego numeru telefonu.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w Programie Poleceń musimy zalogować się w serwisie Santander Internet i w zakładce Oferta Banku – pobrać KOD POLECAJĄCEGO. Musimy zaakceptować Regulamin Programu. A następnie przekazać swój kod znajomemu, który nie ma konta osobistego w Banku Santander.

Uczestnikiem programu jako osoba polecona może być osoba pełnoletnia lub osoba małoletnia, w imieniu której występuje Przedstawiciel Ustawowy, która od 1 grudnia 2017 roku nie posiadała konta w Banku Santander. Osoby małoletnie z Przedstawicielem Ustawowym mogą otworzyć konto tylko w Oddziale Banku. Osoby pełnoletnie otworzą konto również za pośrednictwem Infolinii oraz poprzez stronę internetową Banku.

Jakie warunki należy spełnić

Osoba, której polecimy konto musi założyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP z kartą debetową i usługą Santander Internet oraz przy założeniu konta podać KOD POLECAJĄCEGO. Niezbędne jest też podpisanie zgody o zapoznaniu się z Regulaminem Programu i wyrażenie zgód, w tym zgody na informowanie Polecającego o czynnościach podejmowanych przez niego i bank w ramach Programu.

Ponadto osoba polecona powinna minimum 1 raz zalogować się do Aplikacji Santander mobilnej lub do Santander Internet. Musi również wykonać zakupy Kartą Debetową, kartą mobilną debetową lub za pomocą usługi BLIK o minimalnej kwocie 200 zł do końca następnego miesiąca po otwarciu konta.

Nagroda

Po spełnieniu warunków promocji zarówno osoba polecająca jak i osoba polecona otrzymają nagrodę w wysokości 80 zł. W programie możemy polecić nieograniczoną liczbę osób. Dodatkowo za każde 10 poleceń otrzymamy 100 zł.

80 zł + 200 zł

Jeśli nie posiadamy konta w Santander Bank Polska to program poleceń możemy połączyć z premią za wynagrodzenie. Tutaj znajdziesz szczegółową analizę promocji.

Jeśli otworzymy konto, zlecimy przelew wynagrodzeń i spełnimy pozostałe warunki możemy otrzymać nawet 200 zł. Jeśli dodatkowo skutecznie polecimy konto np. znajomemu to otrzymamy jeszcze 80 zł(za każde polecenie)

Konto Jakie Chcę

Analizę Konta Jakie Chcę znajdziesz na tej stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/santander-bank-polska

Dokumenty