Dla klientów Alior Banku skierowana jest promocja, w której za przystąpienie do Programu Mastercard Priceless Specials zyskamy 6800 punktów wymiennych na voucher o wartości 100 zł na zakupy m.in. w sklepach Decathlon, empik.com, Douglas, RTV Euro AGD, Vistula, stacjach Circle K. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 13.11.2019 r. lub do momentu wyczerpania puli nagród- 4600 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych lub obecnych klientów Alior Banku, którzy posiadają kartę debetową lub kredytową Mastercard oraz którzy nie są uczestnikami Programu Mastercard Priceless Specials od dnia 25.09.2019r.

Jak przystąpić do promocji

W czasie trwania promocji powinniśmy zarejestrować swoją kartę w Programie Mastercard Priceless Specials poprzez bankowość internetową banku, akceptując przy tym regulamin programu.

Jakie warunki należy spełnić

W ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do promocji powinniśmy wykonać minimum 5 płatności bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych, kwota płatności nie jest określona w promocji.

Nagrody

Nagroda w postaci punktów w Programie zostanie nam przyznana w okresie 5 dni od dnia spełnienia warunków określonych w promocji. Nagroda będzie ważna przez miesiąc.

Dodatkowe 200 zł

Możemy również skorzystać  z promocji Konta Jakże Osobistego w Alior Banku, w której za założenie konta oraz spełnienie warunków promocji zyskamy premię w kwocie 200 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:
wybieramkonto.pl/200-zl-w-promocji-konta-jakze-osobistego-w-alior-banku-proste-warunki-promocji.

Do promocji możemy przystąpić do 16.10.2019r.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!