Zakładając Konto Jakie Chcę w Santander Banku możemy powiększyć naszą premię o 6800 punktów w Programie Mastercard Bezcenne Chwile wymiennych na bon o wartości 100 zł. Wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę płatniczą w Programie oraz wykonamy jedną płatność kartą. Co łącznie za założenie konta da nam premię w kwocie 350 zł, a jeśli dołączymy również do Programu Poleceń to nawet 400 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 30 listopada 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 8600 szt.
  • Do zdobycia: 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile, wymienne na nagrodę o wartości 100 zł
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 30.11.2020 r lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród – 8 600 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do nowych klientów Banku, którzy nie posiadali konta w Banku Santander oraz nie byli przed 1.10.2020r uczestnikami Programu Bezcenne Chwile.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy założyć Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną Mastercard i wyrazić niezbędne zgody:

  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
  • zgodzę na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną
  • zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Dodatkowo powinniśmy podać swój numer telefonu lub e-mail do kontaktu. A po założeniu konta zalogować się min jeden raz w aplikacji Santander Mobile lub Santander Internet.

Po założeniu konta rejestrujemy swoją kartę w Programie Mastercard Bezcenne Chwile wyrażając zgodę na analizę naszych preferencji zakupów oraz wysyłanie wiadomości marketingowych.

Jakie warunki należy spełnić

Po dokonaniu rejestracji w Programie Bezcenne Chwile, w ciągu 30 dni musimy zapłacić minimum jeden raz kartą, płatności możemy dokonać na dowolną kwotę.

Nagrody

Punkty w Programie zostaną nam przekazane w ciągu 10 dni roboczych od dnia spełnienia przez nas warunków Programu. Punkty ważne są przez 2 miesiące od dnia ich otrzymania. Możemy je wykorzystać na dowolnie wybraną przez siebie nagrodę.

250 zł za założenie Konta Jakiego Chcę 

Równolegle z powyższą promocją możemy skorzystać z promocji Konta Jakiego Chcę, w której zyskamy 250 zł w gotówce. Więcej o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-250-zl-w-promocji-konta-jakiego-chce-oraz-konta-jakiego-chce-dla-mlodych-w-santander-bank-polska
Program Poleceń w Santander Banku

Kolejne 50 zł zarobimy, gdy podczas zakładania konta podamy kod polecenia otrzymany od znajomego. Więcej o warunkach Programu Poleceń dowiemy się tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-500-zl-za-polecenia-w-programie-polecen-w-santander-bank-polska-viii-edycja-promocji

Dokumenty

Pin It on Pinterest