Będąc klientem Banku Pekao S.A i posiadaczem dowolnej karty debetowej lub kredytowej Mastercard, w zamian za rejestrację w Programie Mastercard Bezcenne Chwile zyskamy 3400 punktów powitalnych w Programie oraz 3400 punktów dodatkowych, które następnie wymienimy na dowolną nagrodę.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 czerwca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 100 000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 6800 punktów w programie Bezcenne chwile

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 30.06.2021r lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród – 100 000 sztuk

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do klientów Banku, którzy mają zawartą umowę z Bankiem o kartę debetową lub kredytową Mastercard lub Maestro oraz przed dniem 6.04.2021r nie rejestrowali się w Programie Bezcenne Chwile.

Jak przystąpić do promocji

Pierwsze 3400 punktów powitalnych w Programie Bezcenne Chwile otrzymamy za zarejestrowanie swojej karty w Programie Mastercard Bezcenne Chwile za pomocą bankowości internetowej Pekao24 lub za pomocą strony bezcennechwile.pl oraz za zaakceptowanie wymaganych zgód. Powinniśmy również wykonać 4 transakcje kartą debetową lub za pomocą PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem  w terminie 30 dni od dnia przystąpienia do Programu. W promocji nie zostaną uwzględnione płatności BLIKIEM.

Jakie warunki należy spełnić

3400 punktów dodatkowych w Programie otrzymamy za podpisanie w terminie do 01.07.2021r umowy o kartę kredytową, wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy organizatorowi Programu oraz za wykonanie co najmniej 4 płatności kartą kredytową lub za pomocą PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem w ciągu 30 dni od zapisania się do Programu. W promocji nie zostaną uwzględnione płatności BLIKIEM.

W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 6540, określający instytucje niefinansowe oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6050, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne
  • 6010, określający wypłatę z nas banków,
  • 6011, określający wypłatę z bankomatów

Nagrody

Punkty powitalne i punkty dodatkowe trafią do nas w ciągu 30 dni od dnia spełnienia warunku Programu. Punkty ważne są przez 6 miesięcy od dnia ich otrzymania. Możemy je wykorzystać na dowolnie wybraną przez siebie nagrodę z katalogu nagród.

Aby skorzystać z promocji musimy posiadać kartę Mastercard w Pekao. Możemy np. otworzyć Konto Przekorzystne w Pekao S.A. z kartą, korzystając z promocji Banku i zarobić przy tym 100 zł w gotówce.

Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/kolejna-okazja-na-zdobycie-100-zl-w-premii-w-promocji-konta-przekorzystnego-w-banku-pekao-s-a-proste-warunki-promocji

Możemy również skorzystać z promocji karty kredytowej i zarobić 200 zł w gotówce. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/200-zl-w-promocji-karty-kredytowej-w-banku-pekao-sa-latwe-warunki-promocji

Przydatne dokumenty

  • Regulamin promocji: Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja VI

Pin It on Pinterest