W III edycji promocji kart Mastercard w Alior Banku, za przystąpienie do Programu Bezcenne Chwile zyskamy 6800 punktów powitalnych. Punkty możemy wymienić na dowolną nagrodę o wartości 100 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 25 marca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 3263 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

58
days
:
01
hrs
:
50
mins
:
56
secs

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 25.03.2021r lub do  wyczerpania puli nagród, która wynosi 3263 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać obecni klienci Banku, którzy posiadają kartę debetową lub kredytową Mastercard w Alior Banku oraz nie byli członkami Programu Mastercard Bezcenne Chwile przed rozpoczęciem promocji, czyli przed dniem 01.01.2021r.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy zarejestrować swoją kartę płatniczą w Programie Mastercard Bezcenne Chwile za pośrednictwem Banku oraz wyrazić zgodę na wykorzystanie naszych danych kontaktowych przez Mastercard oraz zaakceptować regulamin Programu.

Jakie warunki należy spełnić

Po przystąpieniu do programu musimy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych na kwotę minimum 10 zł w ciągu 30 dni od dnia przystąpienia do Programu.

Nagrody

Punkty zostaną nam przekazane w ciągu 25 dni roboczych od momentu spełnienia warunków promocji. Punkty ważne są przez 2 miesiące od dnia ich otrzymania. Możemy je wymienić na dowolnie wybraną przez siebie nagrodę.

Przydatne Dokumenty

Pin It on Pinterest