W II edycji promocji kart Mastercard w Alior Banku, za przystąpienie do Programu Bezcenne Chwile zyskamy 6800 punktów powitalnych. Punkty możemy wymienić na dowolną nagrodę o wartości 100 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 31 grudnia 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 7179 szt.
  • Do zdobycia: 6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 31.12.2020r lub do  wyczerpania puli nagród, która wynosi 7179 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać obecni klienci Banku, którzy posiadają kartę debetową lub kredytową Mastercard w Alior Banku oraz nie byli członkami Programu Mastercard Bezcenne Chwile przed rozpoczęciem promocji, czyli przed dniem 28.09.2020r.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę płatniczą w Programie Mastercard Bezcenne Chwile za pośrednictwem Banku oraz wyrazimy zgodę na wykorzystanie naszych danych kontaktowych przez Mastercard oraz zaakceptujemy regulamin Programu.

Jakie warunki należy spełnić

Po dokonaniu rejestracji w Programie powinniśmy wykonać 5 płatności bezgotówkowych za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych na kwotę minimum 10 zł w ciągu 30 dni od dnia przystąpienia do Programu.

Nagrody

Punkty zostaną nam przekazane w ciągu 15 dni roboczych od momentu spełnienia warunków promocji. Punkty ważne są przez 2 miesiące od dnia ich otrzymania. Możemy je wymienić na dowolnie wybraną przez siebie nagrodę.

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

64 days : 08 hrs : 33 mins : 18 secs

 

DOKUMENTY

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!