W Banku Pekao S.A za założenie konta dla naszego małoletniego dziecka zyskamy 50 zł oraz 2% na koncie oszczędnościowym. A jeśli my nie posiadamy Konta osobistego, za jego założenie i rejestrację w Programie Bezcenne Chwile zarobimy 150 zł w gotówce oraz nawet 1500 zł w Programie Poleceń.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 50 zł i 2% na koncie oszczędnościowym

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

64
days
:
00
hrs
:
40
mins
:
52
secs

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 31.03.2021r

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do aktualnych klientów Banku, którzy posiadają konto osobiste w Banku, są opiekunem dziecka w wieku 6- 12 lat oraz nie posiadali konta dla dziecka w okresie od 1.01.2019 r do 31.12.2020r.

Jak przystąpić do promocji

W promocji zawieramy umowę o Pakiet PeoPay Kids, w skład którego wchodzą: Konto Przekorzystne dla Młodych z kartą debetową PaoPay KIDS, Rachunek Oszczędnościowy Mój Skarb i aplikacja mobilna PeoPay. Rachunek dla naszego dziecka założymy w Panelu Rodzica w aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24.

Musimy również zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji i odebrania nagród.

Jakie warunki należy spełnić

Po otwarciu konta w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po otwarciu konta nasze dziecko musi zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS.

Nagrody

Nagroda zostanie przekazana do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta na Konto Przekorzystne dla Młodych.

2% na koncie oszczędnościowym Mój Skarb

Równolegle z powyższą promocją możemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie Mój Skarb do kwoty 3000 zł przez okres 92 dni. Do promocji możemy przystąpić do 31.02.2021r.

Jeśli posiadasz Konto Przekorzystne z promocji możesz skorzystać z poziomu Panelu rodzica dostępnym w aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24. Jeśli nie masz konta możesz otworzyć konto za pomocą przycisku poniżej

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest