W Santander Banku trwa promocja skierowana do uczniów, w której nagradzane jest świadectwo szkolne z wynikiem co najmniej 4.0. Zyskać można 50 zł w gotówce. Co trzeba zrobić aby otrzymać nagrodę?

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 30 września 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 50 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.09.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Bank kieruje promocję do uczniów szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy ukończyli 13 rok życia, a nie ukończyli 20 roku życia i w roku szkolnym 2019/2020 uzyskali średnią ocen co najmniej 4.0. Ponadto regulamin promocji zastrzega, że chodzi o nowych klientów Banku, którzy w przeszłości nie posiadali żadnego konta w Banku.

Pamiętajmy również, że jeśli otwieramy konto dziecku poniżej 18 roku życia to opiekun prawny musi wyrazić zgodę na otwarcie konta.

Jak przystąpić do promocji

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków pozostaje nam założenie Konta Jakiego Chcę dla młodych wraz z kartą debetową oraz bankowością internetową Santander Online. Dodatkowo musimy wyrazić zgody: na elektroniczny kanał kontaktu, na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną.

Jakie warunki należy spełnić

Musimy wykonać jedną transakcję BLIKIEM najpóźniej do końca następnego miesiąca po otwarciu rachunku.

Nagroda

W celu odebrania nagrody powinniśmy zarejestrować się na stronie promocji i podać swoje dane oraz szkołę, w której się uczymy, numer świadectwa i średnią ocen, nie wliczając oceny z zachowania. Musimy to wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Bank wypłaci nam nagrodę do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta.

150 zł + 50 zł

Jeśli jesteśmy osobą pełnoletnią za otwarcie Konta Jakiego Chcę w Santander Banku zyskamy 150 zł. Ponadto, gdy podamy kod polecenia podczas wnioskowania o konto, nasza premia wzrośnie o kolejne 50 zł. Więcej o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/hit-150-zl-w-gotowce-nawet-350-zl-w-pozostalych-promocjach-w-santander-bank-polska

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

56 days : 11 hrs : 14 mins : 08 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!