W VI edycji Programu Poleceń w Santander Banku, zarówno osoba polecająca, jak i polecona zdobędzie premię w wysokości 50 zł. Dodatkowo do zdobycia 300 zł w promocji Santander Banku we współpracy z serwisem eBroker. Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Program trwa do 30.04.2020 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Uczestniczyć  w Programie jako osoba polecająca możemy po ukończeniu 18 roku życia oraz posiadając konto w Santander Bank z Usługą Santander Internet. Dodatkowo musimy mieć wyrażone zgody na: przetwarzanie danych w celach marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na elektroniczny kanał kontaktu. Musimy również podać numer telefonu i e-mail do kontaktu.

Możemy polecać konta osobom pełnoletnim lub osobom małoletnim (w imieniu których występuje Przedstawiciel Ustawowy), które są nowym klientem banku i od 1.02. 2019 r nie posiadali konta w Banku Santander.

Jak przystąpić do promocji

Osoba polecająca musi zalogować się w serwisie Santander Internet  i wygenerować KOD POLECAJĄCEGO, akceptując przy tym Regulamin Programu. Następnie powinna przekazać otrzymany kod swoim znajomym i rodzinie, którzy nie posiadają konta osobistego w Santander Banku.

Aby osoba polecająca zarobiła premię za polecenie konta, nowy klient musi założyć Konto Jakie Chcę lub Konto Select z kartą debetową i usługą Santander Internet podając kod Polecającego oraz spełnić dwa proste warunki. (opisane poniżej)

Ponadto nowy klient musi wyrazić niezbędne zgody: na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, że jest klientem banku w celu realizacji programu, na przetwarzanie danych osobowych, na otrzymywanie informacji handlowych oraz na EEK, czyli na przesyłanie przez bank wiadomości w formie elektronicznej.

Jakie warunki należy spełnić

Aby zyskać nagrodę, nowy klient musi co najmniej jeden raz zalogować się do Aplikacji Santander mobilnej lub do Santander Internet do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę o konto. Oprócz tego konieczne jest wykonanie zakupów kartą debetową, kartą mobilną debetową lub za pomocą usługi BLIK na minimalną kwotę 300 zł w tym samym terminie.

Po spełnieniu warunków możemy pobrać kod polecającego i dalej zarabiać na polecaniu konta jako osoba polecająca.

Nagrody

Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. W programie możemy otrzymać maksymalnie 500 zł, czyli za polecenie konta 10 osobom.

Konto Jakie Chcę – ile kosztuje?

Analizę Konta Jakie Chcę znajdziesz na tej stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/santander-bank-polska

300 zł za założenie konta

Za założenie konta Jakiego Chcę z kartą płatniczą do 29.02.2020r w promocji Santander Banku i serwisu eBroker zarobimy dodatkowo aż 300 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/300-zl-w-promocji-konta-jakie-chce-premia-za-przeniesienie-wynagrodzenia-premia-za-rachunki

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!