Trwa VII edycja Programu Poleceń w Santander Banku, a w niej niezmiennie zarabia osoba polecająca za skuteczne polecenie konta oraz nowy klient Banku za otwarcie konta z polecenia- premia wynosi 50 zł. Łącznie w Programie zarobić możemy nawet 500 zł

AKTYWNA DO 31.07.2020r

Do kiedy trwa promocja

Program trwa do 31.07.2020 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Do programu jako osoba polecająca możemy przystąpić, gdy jesteśmy pełnoletni, posiadamy konto w Santander Banku z Usługą Santander Internet oraz udostępniliśmy swój numer telefonu i e-mail do kontaktu. Ponadto powinniśmy mieć wyrażone następujące zgody:

  • na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz
  • na elektroniczny kanał kontaktu- EKK.

Polecać konto możemy osobom pełnoletnim lub osobom małoletnim (w imieniu których występuje Przedstawiciel Ustawowy), które są nowymi klientami Banku i nie posiadały konta w Banku Santander od 1.05. 2019 r.

Jak przystąpić do promocji

Jako osoba polecająca generujemy kod polecającego w serwisie Santander Internet i zatwierdzamy zapoznanie się z Regulaminem Programu. Następnie przekazujemy nasz kod znajomym i rodzinie nieposiadającym konta osobistego w Santander Banku.

Osoba, której przekażemy kod otwiera Konto Jakie Chcę lub Konto Select z kartą debetową i usługą Santander online podając otrzymany od nas kod.

Osoba polecona powinna również wyrazić te same zgody, które wyraża osoba polecająca (opisane powyżej) oraz dodatkową zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, że jest klientem banku w celu realizacji programu oraz upoważnienie Banku do przekazania polecającemu informacji o dokonanych przez niego i przez Bank czynnościach niezbędnych do uzyskania nagrody.

Jakie warunki należy spełnić

Po otwarciu konta, nowy klient musi spełnić dwa warunki. Po pierwsze co najmniej jeden raz zalogować się do Aplikacji Santander mobilnej lub do Santander Internet. Ma na to czas do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawrze umowę o konto, jednak nie później niż do 31.08.2020r.

Ponadto w tym samym terminie musi wykonać płatności za zakupy na kwotę minimum 300 zł, z zaznaczeniem, że jedna transakcja musi zostać wykonana za pomocą płatności BLIK, natomiast pozostałe mogą być wykonane kartą lub BLIKIEM. (z płatności wyłączone są wypłaty z bankomatów i transakcje cashback.)

Oczywiście, po otwarciu konta nowy klient może przystąpić do Programu Poleceń i zarabiać polecając konta.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy na konto w Banku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. W programie możemy otrzymać maksymalnie 500 zł, czyli za polecenie konta 10 osobom.

Konto Jakie Chcę – ile kosztuje?

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

18 days : 04 hrs : 07 mins : 43 secs
Skorzystaj z promocji!

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!