W 4 edycji Programu Poleceń w Banku Credit Agricole za skutecznie polecenie konta oraz za otwarcie konta z polecenia zarobimy 50 zł. W Programie do zdobycia nawet 500 zł.

AKTYWNA DO 31.03.2021r

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.03.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Aby polecać konta musimy posiadać konto w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że prześlemy formularz zgłoszeniowy i wygenerujemy nasz kod polecenia. Musimy również wyrazić niezbędne zgody: na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i w celach uczestnictwa w programie oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Następnie przekazujemy kod polecenia nowym klientom banku. Zgodnie z regulaminem nowym klientem Banku jest osoba, która od 265 dni nie była posiadaczem konta. I to tyle. Premię w kwocie 50 zł otrzymamy, gdy osoba polecona zawrze umowę o konto. Możemy polecać konto dowolnej liczbie osób, jednak Bank zapłaci nam za polecenie konta 10 osobom.

Jakie warunki należy spełnić

Nowy polecony przez nas klient otrzyma premię w kwocie 50 zł, jeśli spełni określone warunki. Po pierwsze musi wnioskować o konto z podaniem kodu polecenia oraz zawrzeć umowę o konto w okresie 30 dni od dnia złożenia wniosku o konto, wyrażając wymagane zgody.

Po drugie powinien wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł lub zapewnić wpływ na konto na kwotę minimum 500 zł dla Konto dla Ciebie Movi oraz minimum 1000 zł dla pozostałych kont. Warunki muszą zostać spełnione w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym została zwarta umowa o konto.

Po otwarciu konta nowy klient może również przystąpić do Programu Poleceń i dalej zarabiać polecając konta.

Nagrody

Premia za skuteczne polecenie konta oraz za otwarcie konta z polecenia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków programu.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

71 days : 14 hrs : 57 mins : 50 secs
Skorzystaj z promocji!

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!