Trwa program poleceń w Banku Credit Agricole, w którym za skuteczne polecenie konta oraz  założenie konta z polecenia otrzymamy 50 zł. Łącznie w Programie do zdobycia nawet 500 zł. Dodatkowo przystąpić możemy do równoległej promocji Konta dla Ciebie, w której do zyskania nawet 300 zł.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 31.03.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

  • Osobą polecającą konto banku może być osoba posiadająca konto w Banku Credit Agricole.
  • Osobą poleconą może być nowy klient banku, który od 265 dni nie był posiadaczem konta.

Jak przystąpić do promocji

Przystąpić do Programu jako osoba polecająca możemy wypełniając formularz zgłoszeniowy i wyrażając w nim niezbędne zgody. Po dokonaniu zgłoszenia otrzymamy kod polecenia, który przekazywać możemy nowym klientom banku. Gdy osoba polecona spełni warunki określone w programie, dostaniemy premię w kwocie 50 zł. Możemy polecać konto dowolnej liczbie osób. Maksymalnie zyskać możemy 500 zł, czyli za skuteczne polecenie konta 10 nowym klientom.

Jeśli przystąpiliśmy do wcześniejszej- 2 edycji programu nasze zgłoszenie pozostaje aktualnie, nie musimy go dokonywać ponownie. Jednak pamiętajmy, że łącznie w 2 i 3 edycji programu polecić konto możemy łącznie 10 osobom.

Biorąc udział w programie jako osoba polecana powinniśmy złożyć wniosek o konta z podaniem kodu polecenia oraz zawrzeć umowę o konto w okresie 30 dni od dnia złożenia wniosku o konto. Zawierając umowę o konto musimy wyrazić wymagane zgody.

Jakie warunki należy spełnić

Jako osoba polecona powinniśmy spełnić jeszcze jeden warunek. W każdym z 3 miesięcy od zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł lub zapewnić wpływ na konto na kwotę minimum 500 zł dla Konto dla Ciebie Movi oraz minimum 1000 zł dla pozostałych kont. Za spełnienie warunków bank wypłaci nam premię w kwocie 50zł.

Nagrody

Nagroda dla osoby polecającej zostanie wypłacona do 25-go dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków programu.

Natomiast nagroda dla osoby poleconej zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków programu.

Ważne! Do momentu wypłaty premii dla polecającego, zarówno osoba polecona, jak i polecająca nie mogą rozwiązać umowy o prowadzenie konta.

Dokumenty

Dodatkowe 300 zł

Zakładając konto osobiste w Banku Credit Agricole możemy przystąpić do promocji, w której do zyskania mamy do 300 zł. W ramach promocji wybieramy, w jaki sposób będziemy zarabiać, bowiem możemy otrzymać premię za przeniesienie wynagrodzenia, premię za zwrot za rachunki lub premię CAsaver z bonusem 50%. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: Nawet 300 zł premii w promocji Konta dla Ciebie w Credit Agricole – do wyboru jedna z trzech premii

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!