W Banku BNP Paribas trwa promocja konta osobistego Konta Otwartego na Ciebie, w której do zdobycia jest 50 zł. Choć nagroda w promocji jest dość skromna, to warunki są bardzo łatwe do spełnienia. Bowiem wystarczy, że założymy konto i wykonamy 3 płatności. Ważne, abyśmy płacili za usługi z branży usługowej, np. gastronomii, turystyki, sportu, czy kultury.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
 • Trwa do: 9 sierpnia 2020r lub do wyczerpania puli nagród
 • Pula nagród: tak – 6000 szt.
 • Do zdobycia: 50 zł na konto
 • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja aktywna jest do momentu wyczerpania puli nagród – 6000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 09.08.2020 roku .

Dla kogo jest ta promocja

W promocji może wziąć udział nowy klient, który na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 12 miesięcy nie był posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Do promocji przystąpimy przesyłając formularz rejestracyjny z wyrażonymi zgodami dotyczącymi: zaakceptowania regulaminu promocji, wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych i ich przekazanie do Banku w zakresie prowadzonej promocji oraz zgody na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie, za pomocą otrzymanego linka promocyjnego, składamy wniosek o konto osobiste Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową Mastercard, dostępem do bankowości internetowej oraz aplikacją mobilną GOonline. Podpisujemy umowę o jego prowadzenie, którą sfinalizujemy w oddziale Banku lub online- za pomocą kodu SMS w systemie Autenti. Kartę do konta dostarczy nam kurier. Na spełnienie warunków mamy czas do 23.08.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

Wystarczy, że do dnia 31.08.2020r wykonamy trzy transakcje bezgotówkowe za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę 300 zł. W ramach promocji możemy płacić za pomocą Google Pay lub Apple Pay. Istotne jest, żebyśmy płatności dokonali w niżej wymienionych punktach:

 • beauty – manicure/pedicure, fryzjer, zabiegi kosmetyczne, studia masażu, solaria,
 • gastronomia – kawiarnie, bary, restauracje, food truck/fast food, lodziarnie, piekarnie/cukiernie, pijalnie/puby, pizzerie, winiarnie,
 • turystyka – hotele, hostele, apartamenty, agroturystyka,
 • sport – kluby fintess, siłownie, wypożyczalnia sprzętu sportowego, szkoły tańca, prywatne szkoły sportowe,
 • kultura – teatry, galerie, muzea, festiwale, kina,
 • handel – kwiaciarnie, lokalne sklepy spożywcze, butiki,
 • rzemiosło i usługi – szewc, krawcowa, serwis rowerowy, szwalnie, mechanicy,
 • transport – busy, taxi, koleje, linie lotnicze.

Nagrody

Informację o nagrodzie otrzymamy do dnia 20.09.2020r, a zostanie nam ona wypłacona do dnia 30.09.2020r.  W celu odebrania nagrody, do 27.09.2020r. powinniśmy zalogować się na stronie Organizatora i podać konto, na które zostanie wypłacona nagroda.

Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dziś wyjątkowo(mamy nadzieję) o promocji z bardzo niską premią – 50 zł. Do tej pory Bank BNP Paribas przyzwyczajał nas do promocji z wysokimi premiami i oby takich promocji było jak najwięcej 🙂

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

04 days : 11 hrs : 47 mins : 26 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!