W ING Banku Śląskim trwa promocja Konta Mobi dla dzieci w wieku 13-18, w której rodzic może założyć konto dla swojego małoletniego dziecka i zyskać 50 zł w gotówce. Sprawdźmy jak zdobyć premię?

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 19 sierpnia 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 50 zł na konto dziecka
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 19.08.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji możemy skorzystać, gdy jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w Banku: Konta z Lwem Direct, Konta z Lwem Komfort, Konta z Lwem Mobi, Konta z Lwem Premium, Konta z Lwem Klasycznego i nie posiadamy konta Mobi dla naszego dziecka.

Jeśli nie posiadamy konta osobistego, a chcemy przystąpić promocji, nic straconego. Bowiem regulamin mówi, że do dnia 10.09.2020r możemy założyć Konto z Lwem Direct lub Komfort.

Jak przystąpić do promocji

Jako przedstawiciel ustawowy naszego dziecka w wieku 13- 18 powinniśmy otworzyć Konto Mobi z dowolną kartą debetową oraz z dostępem do systemu bankowości internetowej za pomocą Moje ING. Aby otworzyć konto potrzebny będzie akt urodzenia dziecka lub jego dowód osobisty. Umowę o konto oraz dane do logowania otrzymamy w Moim ING.

Następnie przystępujemy do promocji oraz akceptujemy regulamin promocji. Pamiętajmy również, że przed przystąpieniem do promocji, na swoim koncie musimy mieć wyrażoną zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.

Jakie warunki należy spełnić

Po otwarciu konta dla dziecka, wystarczy, że wykonamy przelew np BLIKIEM ze swojego konta na konto otwarte dziecku w promocji na kwotę co najmniej 50 zł.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy do dnia 3.10.2020r na konto dziecka otwarte w promocji.

 

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź do bankowości ING i zawnioskuj o konto

Do końca promocji pozostało:

14 days : 11 hrs : 05 mins : 03 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!