PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Pekao SA oferuje promocję Konta Przekorzystnego dla Młodych, w której do zyskania jednorazowa premia w wysokości 50 zł oraz oprocentowanie 3% w skali roku przez 6 miesięcy na rachunku Mój Skarb. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.08.2019 roku lub do wyczerpania puli nagród – 20 000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Uczestnikiem promocji może być osoba małoletnia w wieku 9-17 lat, która na dzień otwarcia rachunku nie posiada rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego w banku oraz w imieniu, której występuje przedstawiciel ustawowy. Przedstawiciel ustawowy małoletniego musi posiadać konto w Banku Pekao SA.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji powinniśmy założyć Konto Przekorzystne dla Młodych w imieniu naszego niepełnoletniego dziecka w Oddziale Banku do dnia 31.08.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Warunkiem w promocji, obok założenia konta dla naszego małoletniego dziecka jest założenie rachunku oszczędnościowego Mój Skarb, na którym oprocentowanie wynosi 3% w skali roku przez 6 miesięcy dla kwoty do 3000 zł.

Nagrody

Nagroda w kwocie 50 zł zostanie wypłacona do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, jednak nie później niż do 24.09.2019r.

Dokumenty

Dodatkowe 100 zł

Jeśli nie mamy konta w Banku Pekao SA, możemy przystąpić do promocji Konta Przekorzystnego. Wystarczy, że założymy konto, zapewnimy wpływ na konto oraz wykonamy jedną płatność kartą, a zyskamy premię w kwocie 100 zł. Szczegóły promocji znajdziecie w tym wpisie: http://wybieramkonto.pl/do-zdobycia-100-zl-w-promocji-konta-przekorzystnego-w-pko-sa-pula-nagrod-ograniczona